Rehber :
   
Ajanslar
Yonca Ajans
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
25.10.2009
2009-2010 Eğitim Öğretim Yılı Meslek Alanları Tanıtım Etkinlikleri


2009-2010 Eğitim Öğretim Yılı Meslek Alanları Tanıtım Etkinlikleri 8. Sınıf ve 9. Sınıf öğrencilerine yönelik olarak Milli Eğitim Müdürlüğü Ek Hizmet binasında yapılmaya başlandı. Tanıtım etkinliklerinde, alanında uzman öğretmenlerin yanında  tanıtılan alan ile ilgili sektörde görevli rol modeller yer almaktadır. Etkinlik Takvimi Aşağıdadır.

NO OKULLAR TARİH SAAT TANITIM YAPILACAK ALANLAR
1 Zehra Kitapçıoğlu İlköğretim Okulu 03.11.2009 10:00 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI
2 Zafer İlköğretim Okulu 04.11.2009 10:00 YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ ALANI
3 Yunus Emre İlköğretim Okulu 05.11.2009 10:00 SAĞLIK ALANI
4 Yol-İş Sendikası İlköğretim Okulu 10.11.2009 10:00 GRAFİK VE FOTOĞRAF ALANI
5 Ülkü İlköğretim Okulu 11.11.2009 10:00 MUHASEBE FİNANSMAN ALANI
6 Ticaret İlköğretim Okulu 12.11.2009 10:00 RADYO TELEVİZYON ALANI
7 Şht.Yzb.Cengiz Topel İlköğretim Okulu 17.11.2009 10:00 KONAKLAMA VE SEYAHAT HİZMETLERİ ALANI
8 Prof. İhsan Koz İlköğretim Okulu 18.11.2009 10:00 BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ ALANI
9 Piri Reis İlköğretim Okulu 19.11.2009 10:00 DENİZ ARAÇLARI YAPIMI ALANI
10 Osman Altıntaş İlköğretim Okulu 01.12.2009 10:00 KİMYA TEKNOLOJİSİ ALANI
11 Namık Kemal İlköğretim Okulu 02.12.2009 10:00 GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ ALANI
12 Mimar Sinan İlköğretim Okulu 03.12.2009 10:00 EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ ALANI
13 Merkez Yavuz Selim İlköğretim Okulu 08.12.2009 10:00 HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON
14 Merkez İsmetpaşa İlköğretim Okulu 09.12.2009 10:00 DENİZCİLİK ALANI
15 Merkez Fatih İlköğretim Okulu 10.12.2009 10:00 AHŞAP TEKNOLOJİSİ ALANI
16 Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu 15.12.2009 10:00 ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ ALANI
17 Kanuni İlköğretim Okulu 16.12.2009 10:00 GİYİM ÜRETİMİ TEKNOLOJİ
18 Kaledibi İlköğretim Okulu 17.12.2009 10:00 MOTORLU ARAÇLAR TEKNOLOJİSİ
19 İskenderpaşa İlköğretim Okulu 22.12.2009 10:00 İNŞAAT TEKNOLOJİSİ ALANI
20 Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu 23.12.2009 10:00 ELEKTRİK-ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ ALANI
21 Gazipaşa İlköğretim Okulu 24.12.2009 10:00 MAKİNE TEKNOLOJİSİ ALANI
22 Fatih Ziya Gökalp İlköğretim Okulu 29.12.2009 10:00 METAL TEKONOLOJİSİ ALANI
23 Erdoğdu İlköğretim Okulu 30.12.2009 10:00 TESİSAT TEKNOLOJİSİ VE İKLİMLENDİRME ALANI
24 Dumlupınar İlköğretim Okulu 31.12.2009 10:00 AYAKKABICILIK ALANI
25 Cumhuriyet İlköğretim Okulu 05.01.2010 10:00 KUYUMCULUK TEKNOLOJİSİ ALANI
26 Cudibey İlköğretim Okulu 06.01.2010 10:00 MATBAACILIK ALANI
27 Boztepe İlköğretim Okulu 07.01.2010 10:00 SANAT VE TASARIM ALANI
28 Beşirli İMKB İlköğretim Okulu 12.01.2010 10:00 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI
29 Bener Cordan İlköğretim Okulu 13.01.2010 10:00 YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ ALANI
30 Bedri Rahmi Eyüpoğlu İlköğretim Okulu 14.01.2010 10:00 SAĞLIK ALANI
31 Ayfer Karakullukçu İlköğretim Okulu 19.01.2010 10:00 GRAFİK VE FOTOĞRAF ALANI
32 Aydınlıkevler İlköğretim Okulu 20.01.2010 10:00 MUHASEBE FİNANSMAN ALANI
33 Atatürk İlköğretim Okulu 21.01.2010 10:00 RADYO TELEVİZYON ALANI
34 Ata İlköğretim Okulu 09.02.2010 10:00 KONAKLAMA VE SEYAHAT HİZMETLERİ ALANI
35 24 Şubat İlköğretim Okulu 10.02.2010 10:00 BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİSİ ALANI
36 100.Yıl İlköğretim Okulu 11.02.2010 10:00 DENİZ ARAÇLARI YAPIMI ALANI
37 Temel Yaşar Çoruh İlköğretim Okulu 16.02.2010 10:00 KİMYA TEKNOLOJİSİ ALANI
38 Ahmet Yahya Subaşı İlköğretim Okulu 17.02.2010 10:00 GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİ ALANI
39 Erdoğdu Lisesi 18.02.2010 10:00 EL SANATLARI TEKNOLOJİSİ ALANI
40 Trabzon Cumhuriyet Lisesi 23.02.2009 10:00 HALKLA İLİŞKİLER VE ORGANİZASYON
41 Affan Kitapçıoğlu Lisesi 25.02.2009 10:00 DENİZCİLİK ALANI
42 Yunus Emre Lisesi 02.03.2010 10:00 AHŞAP TEKNOLOJİSİ ALANI
43 Atatürk Lisesi 03.03.2010 10:00 ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ ALANI
44 Fatih lisesi 04.03.2010 10:00 GİYİM ÜRETİMİ TEKNOLOJİ
45 Erdoğdu Lisesi (2. Grup) 09.03.2010 10:00 MOTORLU ARAÇLAR TEKNOLOJİSİ
46 Trabzon Cumhuriyet Lisesi (2. Grup) 10.03.2010 10:00 İNŞAAT TEKNOLOJİSİ ALANI
47 Affan Kitapçıoğlu Lisesi (2. Grup) 11.03.2010 10:00 ELEKTRİK-ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ ALANI
48 Yunus Emre Lisesi (2. Grup) 16.03.2010 10:00 MAKİNE TEKNOLOJİSİ ALANI
49 Atatürk Lisesi (2. Grup) 17.03.2010 10:00 METAL TEKONOLOJİSİ ALANI
50 Fatih lisesi (2. Grup) 18.03.2010 10:00 TESİSAT TEKNOLOJİSİ VE İKLİMLENDİRME ALANI
51 Erdoğdu Lisesi (3. Grup) 23.03.2010 10:00 AYAKKABICILIK ALANI
52 Trabzon Cumhuriyet Lisesi (3. Grup) 24.03.2010 10:00 KUYUMCULUK TEKNOLOJİSİ ALANI
53 Affan Kitapçıoğlu Lisesi (3. Grup) 25.03.2010 10:00 MATBAACILIK ALANI
54 Fatih lisesi (3. Grup) 30.03.2010 10:00 SANAT VE TASARIM ALANI
55   31.03.2010 10:00 ÖZEL İSTEK ***
56   01.04.2010 10:00 ÖZEL İSTEK ***
57   06.04.2010 10:00 ÖZEL İSTEK ***
58   07.04.2010 10:00 ÖZEL İSTEK ***
59   08.04.2010 10:00 ÖZEL İSTEK ***
60   13.04.2010 10:00 ÖZEL İSTEK ***
61   14.04.2010 10:00 ÖZEL İSTEK ***
62   15.04.2010 10:00 ÖZEL İSTEK ***

Toplam Okunma Sayısı : 6338

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com