Rehber :
   
Otomotiv
Kofoğlu Otomotiv
Hassoy
Koçmak Oto Renault
Adnan Otomotiv
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
21.12.2009
Şenol Güneş müsabakanın ardından yaptığı değerlendirmede ....


Teknik Direktörümüz Şenol Güneş müsabakanın ardından yaptığı değerlendirmede müsabakadan en azından beraberlikle ayrılabileceklerini söyledi.

Hüseyin Avni Aker’de oynanan müsabakayı kazanmak istediklerini ancak bunu başaramadıkları için üzgün olduklarını belirten Güneş, “Kayıp puanlarımız fazlaydı. Düşündüğümüz oyun anlayışı özellikle ilk yarıda yoktu. Hücum ve defansif olarak etkili değildik. Rakip akıllı oynadı ve orta sahayı kalabalık tuttu. Bu alanda kaybettiğimiz toplarla pozisyon buldular. İkinci yarının başında pozisyonlar bulduk” dedi.

 

Yenilen golden sonra da pozisyonlar bulduklarını dile getiren Güneş, “Tempomuz Trabzonspor’a yakışan bir tempo değildi. Fenerbahçe de iyi oynamadı. En azından beraberlik olabilirdi. Hakemin de etkisiyle kesik kesik oynanan bir futbol vardı. Camianın ambiyans olarak yukarı çıkması gereken bir maçta kaybedilen puan iyi olmadı. Hakem akıcılık yönünden etkiyi azalttı. Buna bizim tempomuzun eksikliği de etki oldu. Hakem hakkında fazla konuşmak istemiyoruz. Kendi sahamızda daha fazla hamle yapmamız gerekiyordu. Özellikle presimiz daha fazla olmalıydı. Öndeki oyunculara fazla pozisyon verdik. Şuanda oyun yapımız yukarı çıkmak için yeterli değil. Fenerbahçe bu futbolla liderliğe oturabiliyorsa biz de yapabiliriz. Mazeretlerin arkasına sığınamayız. Hakem, rüzgar, saha şartları mazeret değil. Mağlubiyetten sonra pozisyon bulup fırsat yaratmak olumlu ancak gol atamamak olumsuz yanımızdı” diye konuştu.

 

Güneş sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu mağlubiyet sıralamadaki yerimizi etkilemedi. Ancak puan farkımız arttı. Bu yeni bir durum değil. Biz şampiyon olacağız, eyvah 10 puan öndeler diye bakmıyoruz. Her maça ayrı bakıyoruz. Moral adına önemli bir maçtı ama olmadı. Ligin ikinci yarısında da böyle olacak. Oyun olarak üst düzeye çıkmadan alacağımız her sonuç yanıltıcı olur”

 

Toplam Okunma Sayısı : 1104

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com