Rehber :
   
Basın Kuruluşları
Kuzey TV
Aktif Radyo
Taka Gazetesi
İlk Haber Gazetesi
Kuzey Ekspres
Trabzon Tv
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
01.01.2010
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN DUYURU...


KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN DUYURU
(10 Aralık 2009 Tarihinde İlan Edilen Kadrolara Başvuran Adayların Ön Değerlendirme Sonuçları)
Not: Ön değerlendirmeyi kazanan adayların değerlendirme sınavları (Giriş Sınavları)
31 Aralık 2009 tarihinde listede belirtilen yerlerde ve saatte yapılacaktır.
Kod Birimi Bölümü Anabilim Dalı Taksim Programı Kadro Ünvanı Kadro
Derecesi
Kadro
Adedi
Ön Değerlendirme
Sınavını Kazanan Adayların
Adı ve Soyadı
Adayın Ön
Değerlendirme
Notu
Sınav Yeri ve Saati
14613 Sürmene Deniz Bilimleri Fakültesi Deniz Ulaştırma İşletme Müh.

Gemi İşlemleri A.B.D.

Arş.Gör. 7 1 Süleyman KÖSE 70,2536 Sürmene Deniz Bilimleri Fak. Saat 10.00
Ünal ÖZDEMİR 67,1572
14614 Güzel Sanatlar Fakültesi Resim - Arş.Gör. 7 1 Özcan DEMİR 75,1166 Güzel Sanatlar Fak. Saat 10.00
Yusuf Emre IŞIK 70,981
Seda LİMAN 63,7322
14618 Devlet Konservatuvarı Çalgı Eğitimi - Öğr.Gör 7 1 Ersan VARLI 64,56 Devlet Konservatuvarı Saat 10.00
14662 Diş Hekimliği Fakültesi Klinik Diş Hekimliği Bil. Periodontoloji Öğr.Gör 4 1 Esra ERCAN 68 Diş Hekimliği Fak. Saat 09.00
14664 Mimarlık Fakültesi Mimarlık Mimarlık Tarihi Öğr.Gör 5 1 Murat TUTKUN 71 Mimarlık Fakültesi Saat 10.00
14652 Trabzon MYO Muhasebe ve Vergi Muhasebe ve Vergi uygulamaları Öğr.Gör 7 1 Abdülkadir PEHLİVAN 91,8815 Trabzon MYO Saat 09.00
Cemil YEŞİLBAĞ 79,8568
Uğur DEMİR 78,0313
Abidin OĞUZ 73,1968
14621 Vakfıkebir MYO Yönetim ve Organizasyon İşletme Yönetimi Öğr.Gör 7 1 Cemil YEŞİLBAĞ 79,8568 İktisadi ve İdari Bilimler Fak. Saat 10.00
Ertuğrul KAROĞLU 76,5483
Esra BULUT 75,4769
Veysel Eren TÜRK 72,7501
14622 Maçka MYO Yönetim ve Organizasyon İşletme Yönetimi Öğr.Gör 7 1 Ertuğrul KAROĞLU 76,53 İktisadi ve İdari Bilimler Fak. Saat 09.00
Sevgi DEĞER 74,16
Gülçin ŞENTOPRAK 73,86
Çağlar DEMİR 72,86
14624 Beşikdüzü MYO Bilgisayar Teknolojileri Bilgisayar Programcılığı Öğr.Gör 6 1 Daha ORHAN 80,62 Beşikdüzü MYO Saat 13.00
İsmail Kenan DEMİR 73,3
Selim ÖZDEM 72,42
İrfan GÜDER 70,41
14626 Sosyal Bilimler Enstitüsü - Tarih Arş.Gör. 7 2 Emrah DOLGUNSÖZ 78,621 Fen Edebiyat Fak. Tarih Böl. Saat 10. 00
Murat YÜMLÜ 78,565
Elif YEŞİLTEPE 74,062
Mustafa TANRIVERDİ 73,791
Osman EMİR 73,027
Murat KATAR 72,526
Engin Çağdaş BULUT 72,047
Meryem ASİLAZMAZ 69,475
14627 Sosyal Bilimler Enstitüsü - Türk Dili ve Edebiyatı Arş.Gör. 7 1 Nurseli Gamze KORKMAZ 82,4 Fen Edebiyat Fak.
Türk Dili ve Edeb. Böl. Saat 10. 00
Orhan SARIKAYA 79,611
Seda UYSAL 78,644
Emrah BİLGİN 78,228
14629 Fen Bilimleri Enstitüsü - Harita Müh. Arş.Gör. 7 1 Volkan YILMAZ 75 İlgili Aanabilim Dalı Baş. Saat 10.00
Muhammet Emre YILDIRIM 71,452
Mehmet Ali DERELİ 67,601
Ali ÖZTÜRK 66
14631 Fen Bilimleri Enstitüsü - OFMA Matematik Eğitimi Arş.Gör. 7 1 Zeynep Medine ÖZMEN 87,2652 İlgili Aanabilim Dalı Baş. Saat 10.00
Havva KAVURMACI 85,5878
Elif AKŞAN 83,7672
İlknur ALBAYRAK 79,6514
14632 Fen Bilimleri Enstitüsü - Kimya Arş.Gör. 7 1 Nuray AKGÜN 81,4192 İlgili Aanabilim Dalı Baş. Saat 10.00
Müslüm ALTUN 81,3094
Gonca TOSUN 78,0738
Hamide ELVAN 75,7012
Toplam Okunma Sayısı : 4002

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com