Rehber :
   
Klima ve Soğutma Sanayi
Olgun Klima
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
06.01.2010
Sadri Şener Fatih Tekke'nin transferi için çalışmaların sürdüğünü söyledi.


Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Rusya'nın Zenit St.Petersburg Kulübü'nden Fatih Tekke'nin transferi için çalışmaların sürdüğünü söyledi.
WOW Airport Otel'de başlayan 2009-2010 Üst Klasman Hakem, Yardımcı Hakem ve Gözlemci Semineri'nin açılışına katılan Sadri Şener, burada basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Fatih Tekke'nin transferi çalışmalarındaki son durumu değerlendirdi.
Fatih Tekke'nin, kulübüyle kendisinin daha kolay anlaşacağını söylediğini ve kendilerinin de sonucu beklediğini dile getiren Şener, ''Biz, eğer kulübü hala 2 milyon Avro istiyorsa mukavelemizi şimdiden yapalım, haziran ayında gelip başlasın istiyoruz ama Zenit, bonservisi bizim önerdiğimiz rakama çekerse bu transfer hemen bitebilir'' dedi.
Yabancı oyuncu transferi için çalışmaların sürdüğünü de vurgulayan Şener, ''Teknik direktörümüz, forvete çok ihtiyacımız olduğunu söyledi. O pozisyonda arayışlarımız var'' diye konuştu.
Şener, hakem semineriyle ilgili ise ''Sezonun ikinci yarısında inşallah daha az hakem hatası olur. Hakemlerle ilgili bazen konuşuyoruz, ama bu, onların yanında değiliz demek değil. Bu amaçla seminere geldim'' ifadelerini kullandı.

Toplam Okunma Sayısı : 1981

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com