Rehber :
   
Basın Kuruluşları
Kuzey TV
Aktif Radyo
Taka Gazetesi
İlk Haber Gazetesi
Kuzey Ekspres
Trabzon Tv
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
16.02.2010
Doğa Sporları Kulübü İlk Doğa Yürüyüşünü Gerçekleştirdi...


Doğa Sporları Kulübü İlk Doğa Yürüyüşünü Gerçekleştirdi

Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık’ın eşi Sema Kızılcık, başlatmış olduğu ‘Eğitimde Bende Varım’ kampanyası çerçevesinde kuruculuğunu üstlendiği Doğa Sporları Kulübü ilk doğa yürüyüşünü gerçekleştirdi.

Zigana Dağı’nda yapılan doğa yürüyüşünden önce sporculara doğa yürüyüşü hakkında bilgi verildi. Ayrıya doğa sporları uzmanları tarafından, sporculara, yürüyüş sırasında kullanılması gereken malzemeler, yürüyüş kuralları ve ne şekilde yürünmesi gerektiği konusunda bilgiler verildikten sonra doğa yürüyüşü başladı.

 Yürüyüşün ardından kurulan kampta; sporculara; kamp ve çadırlar hakkında bilgi aktarılarak, kampta nelere dikkat edilmesi gerektiği anlatıldı.

Yürüyüşe Dağcılık Spor İl Temsilciliği üyeleri, TEDAK Spor Kulübü üyeleri, Karadeniz Teknik Üniversitesi’nden arama kurtarma ekibi ve sporcular katıldı.

Sporun bireylerin gelişiminde eğitimin olmazsa olmazlarından olduğunu ve sporun bireyin gelişimine çok büyük katkı sağladığı kaydeden yetkililer,  bu tür etkinliklerin devam edeceğini belirttiler.  

 IMG_4176

IMG_4171

IMG_4164

IMG_4159

Toplam Okunma Sayısı : 1238

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com