Rehber :
   
Restaurant Bar, Cafe Bar, Pub
Altmışbir'a
Galanima Restaurant
Lazeli Restaurant
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
13.03.2010
Bayan Kızılcık Yangında Zarar Gören Vatandaşları Ziyaret Etti


Bayan Kızılcık Yangında Zarar Gören Vatandaşları Ziyaret Etti

Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesi Yavuz Köyü’nde meydana gelen yangında mağdur olan vatandaşları ziyaret eden Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık’ın eşi Sema Kızılcık, mağdur olan vatandaşların mağduriyetlerinin en kısa sürede giderileceğini söyledi.

Beraberinde vali yardımcılarının eşleri Arzu Batuk, Nilüfer Halal ve Suna Mercan ile birlikte Yavuz Köyü’ne giden Sema Kızılcık, yangında insan can kaybının olmamasının sevindirici olduğunu ve yaraların devlet vatandaş işbirliği ile en kısa zamanda sarılacağını söyledi.

Evleri yanan vatandaşlarla tek tek ilgilenen Bayan Kızılcık,  Trabzon’da sosyal dayanışma konusunda önemli çalışmalar yaptıklarını ifade ederek, “Dayanışma duygusu yüksek olan Trabzon’da, yangında zarar gören vatandaşların eksiklerinin de bu dayanışma sayesinde devlet vatandaş işbirliğiyle giderileceğine inanıyorum” dedi.

Elinden gelen her türlü desteği kendilerine vereceğini belirten Bayan Kızılcık, “Hiçbir vatandaşımız kendisini yalnız hissetmesin. Devletimiz büyüktür ve kimseyi açta bırakmaz açıkta da bırakmaz” şeklinde konuştu.

Bayan Kızılcık, evleri yanan vatandaşlara Vali Recep Kızılcık ile birlikte çay içmeye geleceğini söyledi.

Daha sonra Çarşıbaşı Yavuz Köyü İlköğretim Okulu’nu ziyaret eden Sema Kızılcık, öğrencilerle sohbet etti. Öte yandan 20 öğretmen ve 350 öğrencinin bulunduğu Yavuz Köyü ilköğretim Okulu’nda 13 sınıfta akıllı tahta ve akıllı sınıf uygulaması yapılıyor.

 IMG_0516

IMG_0543

IMG_0525

IMG_0495

Toplam Okunma Sayısı : 1475

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com