Rehber :
   
Turizm ve Seyahat Acentaları
ULUTOUR Tourism & Travel
Hayden Tur
İBK Tour
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
23.04.2010
KARADENİZ'İ YAPI'LANDIRAN FUAR YAPITECH...


ADG Fuarcılık tarafından ülkemizin sayılı fuar merkezlerinden olan Trabzon Dünya Ticaret Merkezi’nde 9.kez gerçekleştirilecek Uluslararası Yapı Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı YAPITECH’te bu yıl 120  katılımcı firma  ile 15 bine yakın ziyaretçiyi  bekliyor.

Trabzon’da ve Karadeniz Bölgesi’nin genelinde yapı sektörü adına önemli adımlar atılmasına, iş bağlantılarının gerçekleştirilmesine zemin oluşturan fuar, hedef kitlelere ulaşmanın en hızlı yolu olmaya devam ediyor.

Bölgedeki yapı endüstrisinin gelişimine katkı sağlarken, yeni iş bağlantılarının kurulması ve yeni iş sahalarının oluşturulmasına destek olan fuar, sektörün seçkin firmalarının yeni ürün ve hizmetlerini doğrudan kullanıcısına sunduğu Karadeniz Bölgesinin ilk ve tek yapı fuarı olma özelliği taşıyor.

Sektördeki son gelişmelerin takip edilebildiği fuarda, katılımcı firmalar yeni teknolojilerini, ürün ve hizmetlerini bölgeden ve ülke genelinden gelen ziyaretçilere bire bir tanıtma fırsatı buluyor.

Anadolu’nun dört bir yanından gelen Yapı İlgilisi
Yapıtech’te Buluşuyor

Ziyaretçilere yönelik tanıtım çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği YAPITECH 2010’da geçen yıllarda olduğu gibi yapı endüstrinin temsilcileri, ilgili meslek odalarının üyeleri,
TSO üyeleri, akademisyenlerin yanı sıra çok sayıda davetlinin fuarı ziyaret etmesi bekleniyor. Fuara ayrıca 15 sektörel oda ile 10 devlet kuruluşundan toplu katılım sağlanması hedefleniyor.

YAPITECH 2010’ A KOSGEB’ DEN  VE
 TRABZON TİCARET VE SANAYİ ODASI’ NDAN
 DESTEK BÜYÜK

20-23 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek   fuar KOSGEB tarafından desteklenmektedir. Stratejik yol haritalarını tamamlayan kobiler ilgili  KOSGEB bölge müdürlüklerine başvurarak  bu destekten faydalanabilirler.

Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yapıtech 2010 fuarında tüm bölge odalarına ev sahipliği yapıyor. Bölgemizin önemli oda başkanları ve ticaret heyetlerinin toplu ziyaretleri TTSO öncülüğünde yapılıyor.

KOMŞU ÜLKE GÜRCİSTAN YAPITECH 2010’ DA

Komşu ülkelerle olan ihracatı arttırmak amacıyla Gürcistan’ dan sektör ilgililerin ve profesyonellerin fuarı ziyaret etmesi sağlanmaktadır. Fuara katılan firmalar gelen işadamları ile ikili görüşmeler yapabileceklerdir.

FUAR KÜNYESİ:

Fuarın Adı: YAPItech 2010  9. Uluslararası Yapı Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı
Özel Bölüm: Akıllı Ev Teknolojileri, Belediye Ekipmanları
Fuarın Tarihi: 20 – 23 Mayıs 2010
Fuarın Yeri: Trabzon Dünya Ticaret Merkezi
Resmi Açılış: 20 Mayıs Perşembe Saat 13.00
Fuar ziyaret Saatleri :13.00- 21.00
Destekleyen Kurumlar : KOSGEB, TTSO,Trabzon İnşaat Mühendisleri Odası, Trabzon Mimarlar Odası, Trabzon Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası, Trabzon İç Mimarlar Odası

FUARDA SERGİLENECEK ÜRÜN VE HİZMETLER:

Ahşap Yapı ve Elemanları, Alt Yapı Elemanları, Asansör ve Yürüyen Merdivenler, Asma Tavan ve Ara Bölme Sistemleri, Aydınlatma, Elektrik ve Tesisat Malzemeleri, Bina Otomasyon Sistemleri, Boyalar, Vernikler, Cilalar, Cam, Saydam Elemanlar ve Yan Sanayi, Cephe Giydirme Sistemleri, Cephe Kaplama Malzemeleri, Çatı Konstrüksiyon ve Kaplama Malzemeleri, Çelik Yapı Elemanları, Çocuk Bahçeleri, Doğal ve Kompoze Taşlar, Duvar Kaplama Malzemeleri, Duvar Malzemeleri, Enerji Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Hırdavat ve Nalburiye, Isıtma Sistemleri, İç Mimari ve Dekorasyon Hizmetleri, İklimlendirme ve Havalandırma Sistemleri, İletişim Sistemleri, İnşaat Makineleri ve El Aletleri, İş Elbiseleri ve Aksesuarları, İş Makineleri, Kalıp ve İskele Sistemleri, Kapı, Pencere Sistemleri ve Aksesuarları, Kent ve Bahçe Mobilyaları, Küvet, Duşakabin ve Tamamlayıcıları, Metal Doğrama Ürünler,Ankastre , Beyza Eşya, Zemin Kaplama Malzemeleri, Mutfak, Banyo Donanım ve Aksesuarları, Müteahhitlik Hizmetleri, Panjur, Store ve Jaluzi, Peyzaj Düzenlemeleri ve Ekipmanları, Prefabrike Yapı Sistemleri ve Elemanları Sektörel Yayın Kuruluşları ve Odalar, Sıhhi Tesisat Malzemeleri, Sigorta Şirketleri ve Bankalar, Soğutma Sistemleri, Sondaj, Zemin Etüt, Drenaj ve Zemin Suyu İşleri, Vitrifiye Ürünler, Yalıtım Malzemeleri, Yangın Söndürme Araç ve Gereçleri ile Yapı Kimyasalları…

Toplam Okunma Sayısı : 1203

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com