Rehber :
   
Organizasyon Şirketleri
ES Davet Organizasyon
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
07.05.2010
Minik Öğrenciler Vali'yi Soru Yağmuruna Tuttu...


Minik Öğrenciler Vali’yi Soru Yağmuruna Tuttu

Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık’ı makamında ziyaret eden Trabzon Ata Koleji öğrencilerinin sordukları bir birinden güzel ve içerikli sorular, Vali Kızılcık’ı bir hayli mutlu etti.

Özel Ata Koleji öğrencilerinden oluşan yaklaşık 20 öğrenci öğretmenleri nezaretinde Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık’ı makamında ziyaret etti. Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyarette çocukların yönelttiği sorular karşısında çok etkilenen Vali Kızılcık’ın mutluluğu hat safhadaydı.

Kültür, sanat, ekonomi, eğitim, sağlık, çevre, enerji, tarım, turizm, asayiş ve idari yapı gibi çeşitli konularda sorular yönelten minik öğrenciler, soruların cevaplarını Trabzon’un en yetkili ağzından almanın hazzını yaşadılar.

Minik öğrencilerin ziyaretinden dolayı mutlu olduğunu ifade eden Vali Kızılcık, “Bu yaştaki çocuklarımızın, her konuda ve bu seviyede soru sorabilmeleri ülkemizin geleceği açısından çok ümit verici bir göstergedir. Çocuklarımızın bizim geleceğimizdir. Ülkemizin gelecekteki yöneticileri bu küçük yavrularımızdır. Onların bu derece donanımlı, kaliteli ve dünya ile rekabet edebilecek şekilde bilgili yetişmeleri ülkemiz adına gurur vericidir. Kendilerine olan güvenleri ve cesaretleri beni sevindirdi. Çocuklarımızı, ailelerini ve öğretmenlerini kutluyorum” şeklinde konuştu.

Soruların ardından çocuklara ikramda bulunan Vali Kızılcık, onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

 IMG_0479

IMG_0472

IMG_0484

Toplam Okunma Sayısı : 1294

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com