Rehber :
   
Balık Lokantaları
Kılçık Balık Lokantası
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
30.10.2010
Süper Lig'de 11 12 13 ve 14. hafta maçlarının programı belli oldu.


Spor Toto Süper Lig'de 11, 12, 13, ve 14. hafta maçlarının programı belli oldu.

11. HAFTA

5 Kasım Cuma:
20.00 Kayserispor-Gençlerbirliği (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

6 Kasım Cumartesi:
14.30 Kardemir Karabükspor-Bucaspor (Necmettin Şeyhoğlu)
16.00 Medical Park Antalyaspor-Bursaspor (Mardan Antalyaspor)
19.00 Fenerbahçe-Eskişehirspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)
17.00 Ankaragücü-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayıs)

7 Kasım Pazar:
17.00 Manisaspor-Konyaspor (Manisa 19 Mayıs)
14.30 Sivasspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Sivas 4 Eylül)
19.00 Trabzonspor-Galatasaray (Hüseyin Avni Aker)

8 Kasım Pazartesi:
20.00 Beşiktaş-Kasımpaşa (Fiyapı İnönü)

12. HAFTA

12 Kasım Cuma:
20.00 Konyaspor-Kayserispor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

13 Kasım Cumartesi:
14.30 Bucaspor-Ankaragücü (Alsancak)
19.00 Gaziantepspor-Fenerbahçe (Kamil Ocak)
19.00 Eskişehirspor-Medical Park Antalyaspor (Eskişehir Atatürk)
16.00 Bursaspor-Trabzonspor (Bursa Atatürk)

14 Kasım Pazar:
19.00 Galatasaray-Manisaspor (Ali Sami Yen)
16.00 Gençlerbirliği-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs)
14.30 Kasımpaşa-Sivasspor (Recep Tayyip Erdoğan)
17.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Kardemir Karabükspor (Atatürk
Olimpiyat)

13. HAFTA

19 Kasım Cuma:
20.00 Manisaspor-Bursaspor (Manisa 19 Mayıs)

20 Kasım Cumartesi:
19.00 Beşiktaş-Konyaspor (Fiyapı İnönü)
17.00 Sivasspor-Kardemir Karabükspor (Sivas 4 Eylül)
14.30 Kasımpaşa-Gençlerbirliği (Recep Tayyip Erdoğan)

21 Kasım Pazar:
17.00 Ankaragücü-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)
16.00 Trabzonspor-Eskişehirspor (Hüseyin Avni Aker)
14.30 Medical Park Antalyaspor-Gaziantepspor (Mardan Antalyaspor)
19.00 Kayserispor-Galatasaray (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

22 Kasım Pazartesi:
20.00 Fenerbahçe-Bucaspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

14. HAFTA

26 Kasım Cuma:
20.00 Eskişehirspor-Manisaspor (Eskişehir Atatürk)

27 Kasım Cumartesi:
19.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe (Atatürk Olimpiyat)
14.30 Konyaspor-Kasımpaşa (Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
17.00 Gençlerbirliği-Sivasspor (Ankara 19 Mayıs)
16.00 Gaziantepspor-Trabzonspor (Kamil Ocak)

28 Kasım Pazar:
19.00 Galatasaray-Beşiktaş (Ali Sami Yen)
17.00 Kardemir Karabükspor-Ankaragücü (Necmettin Şeyhoğlu)
14.30 Bucaspor-Antalyaspor (Alsancak)

29 Kasım Pazartesi:
20.00 Bursaspor-Kayserispor (Bursa Atatürk)


 

Toplam Okunma Sayısı : 962

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com