Rehber :
   
Otomotiv
Kofoğlu Otomotiv
Hassoy
Koçmak Oto Renault
Adnan Otomotiv
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
09.12.2011
Kitaplar Tarih Mi Oluyor?


 
     

 

Elektronik kitap satışı basılı kitapları geçmeye başladı. Bu durum "basılı kitaplar tarih mi oluyor?" sorusunu akıllara getiriyor. Bilgisayarlar, taşınabilir elektronik cihazlar ve akıllı telefonlar üzerinden okunabilen elektronik kitaplar giderek yaygınlaşıyor. Geleceği tartışılan basılı kitapların satış sayısını geçmeye başlayan elektronik kitapların okumaya ilgiyi artırdığı belirtiliyor.

"Elektronik kitap satışları, basılı kitap satışlarını geride bırakıyor". Bu açıklamanın Amerika Birleşik Devletleri'nin en büyük internet kitap satıcısı yetkililerinden gelmesi şaşırtıcı değil.

Editörler, internet üzerinden elektronik kitap satın almanın kolaylığına dikkat çekiyor ve böylece kitap okuyanların sayısının da arttığını vurguluyor.

İnternet sitesinin 7 haftalık siparişleri editörleri doğrular nitelikte.  Sitede, 100 basılı kitaba karşı satılan elektronik kitap sayısı 105.

İnternet satışları ve elektronik kitap satışlarıyla rekabet edemeyen ya da uyum sağlayamayan kitapçılar ise kapanma tehlikesiyle karşı karşıya gelebiliyor.

Toplam Okunma Sayısı : 1445

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com