Rehber :
   
Restaurant Bar, Cafe Bar, Pub
Altmışbir'a
Galanima Restaurant
Lazeli Restaurant
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
31.12.2011
Başkanımız yeniden PFDK'da


 
 
Başkanımız Sayın Sadri Şener ülke futbolundaki son duruma yönelik yaptığı değerlendirmeler nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bir kez daha Disiplin Kurulu'na sevk edildi.

Federasyon tarafından kulubümüze Disiplin Müfettişi Av. Hazer Akil imzasıyla gönderilen sevk yazısında şu ifadelere yer verildi:

"30.12.2011 tarihinde çeşitli basın ve yayın organlarında yer alan 'Kurulda sadece 58. maddeyle ilgili karar alınmasın. Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı ve Yönetim Kurulu seçimi de yapılsın. Ayrıca şampiyonluk kupasının hangi kulübe verileceği de gündeme gelsin. TFF Fenerbahçe'yi kurtarmaya çalışıyor ama biz konu mankeni olmayız. Küme düşmenin konuşulacağı 26 Ocak'taki kurulda şampiyonluk kupasıyla ilgili bir karar alınacak mı merak ediyorum. Düşmeyle ilgili bir karar alınacak mı merak ediyorum. Düşmeyle ilgili bir karar çıkması durumunda federasyon ertesi gün bir karar verebilecek mi?  Eğer veremeyecekse neden bu toplantıyı liglerin biteceği tarihe yani mayıs ayına bırakmadı? Bence Genel Kurul'da secim de olsun. Kurulda sadece 58.maddeyle ilgili karar alınmasın. Futbol Federasyonu Başkanı ve Yönetim Kurulu seçimi de yapılsın" şeklindeki sportmenliğe aykırı açıklamalar nedeniyle tedbirsiz olarak Futbol Disiplin Talimatı'nın 83 ve 87. Maddeleri gereğince sevk olunan kulüp ve/veya kişiler hakkında sevk nedeniyle ilgili olarak gerekli yargılamanın yapılması için yukarıda gösterilen müsabakaya ait bir adet dosya ilişikte gönderilmiştir."


 

Toplam Okunma Sayısı : 903

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com