Rehber :
   
Maçka Tesisleri
Osmanoğlu Ocakbaşı
Sümer Restaurant
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
06.01.2012
Nevzat Şakar, "Ali Bey Efendi Ol!"(Detaylar)


     
 
 
     

 

F.Bahçe-Trabzon gerginliği Kulüpler Birliği'ne de yansıdı Toplantı sonrası Ali Koç'un herkesle tokalaşıp Sadri Şener'in elini sıkmaması dikkat çekti. Daha sonra iki yöneticinin içerde tartıştığı anlaşıldı. Ali Koç, Fener'in rakipleri ve medya tarafından linç edildiğini söyledi

MURAT TARHAN İki yönetici arasında toplantı sırasında sert bir tartışma yaşandı. F.Bahçe'nin küme düşürülmesi ve kupanın Trabzonspor'a verilmesi konusundaki görüşlerinde ısrar eden Sadri Şener ve buna karşı çıkan Ali Koç arasında geçen tartışmanın ayrıntıları şöyle:

SADRİ ŞENER: Fenerbahçe'nin şike yaptığına dair Etik Kurul raporu var, neden bu uygulanmıyor!

ALİ KOÇ: Etik Kurulu raporu değişebilir. Bunu Federasyon da açıkladı. Ona göre hareket edeceğini de bildirdi. Siz fırsatçılık yapıyorsunuz.

SADRİ ŞENER: Bana 52 bin F.Bahçeli kadın küfür etti. Bunun rövanşı da olur. Engelleyemem.

ALİ KOÇ: Biz duymadık başkan özür dileriz. Siz de bize çok ağır sözler söylüyorsunuz. Zaten başkanın ne zaman espri yaptığını ne zaman gerçek söylediğini anlayamıyorum. Fener'e karşı bir linç kampanyası yapılıyor. Deniz Feneri'nde gizliliğe uyuldu ama F.Bahçe aleyhine çarşaf çarşaf yayınlar yapılıyor.

ALİ BEY EFENDİ OL!

ŞENER'İN sözlerinin Koç tarafından sürekli kesilmesi üzerine araya giren Nevzat Şakar: Ali Bey! Ali Bey! Biz efendi efendi seni dinledik. Sen de efendi ol! DEMİRÖREN araya girdi:

'GÜNDEMİMİZ 58. Türk futbolu zarar görmeden nasıl bir düzenleme yapılır onu konuşalım.' Tartışmaların ardından şu karar alındı: Futbol Federasyonu olağanüstü genel kurul kararı almadan bizlerle konuşmalıydı. Yanlış yaptı.

 

ALMANYA'DAKİ talimat örnek alınmalı. Özellikle şike ile teşvik ayrımı yapılmış, Türkiye'de de bu iki konuda verilecek cezalar ayrılsın.

Düştüğümüzde siz de vurdunuz ToplantIda ikinci tartışma G.Saray yöneticisi Adnan Öztürk'le Ali Koç arasında yaşandı.

ALİ KOÇ: G.Saray olarak iki alternatifiniz vardı. Birincisi, F.Bahçe'nin adil olarak yargılanmasını beklemek, destek olmak ve aradaki düşmanlığı bitirmek. İkincisi en büyük rakibinizin sendelemesine neden olacak kararın alınması için kampanya yapmak. Siz tuttunuz ikinci yolu seçtiniz.

Adnan Öztürk: Biz hiçbir zaman F.Bahçe kelimesi kullanmadık. Biz evrensel hukuk ne gerektiyorsu onu söyledik

. ALİ KOÇ: Biz de hiçbir özel muamele istemiyoruz. Kurallar neyse, aynen uygulansın.

Adnan Öztürk: Evrensel hukuk kuralları ne ise bütün kulüpler için eşit şekilde uygulanmalı.

Barıştık tatlıya bağladık

TOPLANTIDA, F.Bahçe Asbaşkanı Ali Koç'la tartışmasını doğrulayan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, 'Büyütülecek bir şey yok. İki taraf da birbirinden özür diledi ve tatlıya bağladık' ifadelerini kullandı. Şener toplantıdan sonra da, 'Fikir ayrılığı diye bir şey söz konusu değil. Tartışmalar ve görüşmeler oldu. Ama bütün kulüpler aynı fikirdeyiz' diye konuştu.

Toplam Okunma Sayısı : 815

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com