Rehber :
   
Web Siteleri
Bölgesel Web Siteleri
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
12.01.2012
Tek stoper olarak Giray Kaçar kaldı.


     
 
 
     

 Trabzonspor'da Glowacki ve Mustafa Yumlu'nun sakatlanması ardından tek stoper olarak Giray Kaçar kaldı.

Stoper sorunu konusundaki bir soruyu sitemkar bir ifadeyle yanıtlayan teknik direktör Şenol Güneş de, "31 kişilik kadromuz var. Bizde sıkıntı olmaz" diyerek, yönetime transfer mesajı gönderdi.

Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçında dün akşam İstanbul Güngörenspor'u yedek ağırlıklı bir kadro ile mağlup eden Trabzonspor'da stoper sıkıntısı yaşanıyor. Glowacki'nin sakatlığı nedeniyle Samsunspor maçında oynamayacak olması, Mustafa Yumlu'nun da dün akşam sakatlanması elde tek stoper olarak Giray'ı bıraktı. Teknik direktör Şenol Güneş, "İlerleyen dönemde stoper sıkıntısı Yaşar mısınız?" şeklinde soru soran gazetecilere, sitemkar bir şekilde, "31 kişilik kadromuz var. Bizde sıkıntı olmaz" diyerek yönetime gönderme yaptı. Yönetimin Şenol Güneş ile konuşarak bu mevkiye bir takviye yapması bekleniyor.

AYKUT'A YOĞUN TEDAVİ PROGRAMI

Öte yandan hafif sakatlığı bulunan Aykut Akgün'ün de Samsunspor maçına yetiştirilmesi için yoğun çaba harcanıyor. Glowacki'nin yokluğunda orta sahada önemli bir sorumluluk üstlenen Aykut'un, bir iki gün dinlendikten sonra tam hazır hale gelmesi bekleniyor. Bu arada Güneş, dün akşam oynanan maçta solbek Cech'i orta sahada görevlendirerek olası bir sıkıntı durumunda Slovak futbolcuyu burada da değerlendirebileceğinin mesajlarını verdi.

Toplam Okunma Sayısı : 757

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com