Rehber :
   
Akvaryum & Evcil Hayvanlar
Trabzon Akvaryum
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
18.01.2012
" Taraftarlarımız Bizi Desteklemeye Devam Etsinler"


     
 
 
     

Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, iyi bir kadroya sahip olduklarını belirterek çok daha iyi yerlere geleceklerini söyledi. Şakar, Play-off için hiç bir zaman endişe duymadıklarını ifade etti.

Spor Toto Süper Lig'de üst üste kazanan Trabzonspor'da yöneticilerin de yüzü gülüyor. Orduspor maçıyla başlayan galibiyet serisini Manisaspor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor ve Samsunspor maçıyla 4'e çıkarırken bu olumlu tabloya en çok sevinen isimlerini başında ise asbaşkan Nevzat Şakar geliyor.

Türk futbolunun temiz kalması için mücadele eden ve bir çok sıkıntıyı Trabzonspor'un daha iyi yerlere gelebilmesi adına göğüs gören Şakar, Trabzonspor'un daha da iyi yerlere geleceğini belirterek, "İyi bir kadromuz var. Biz bu kadroyu oluştururken çok titiz hareket ettik. Takıma kattığımız her oyuncu bir değer ve bir çok özellikleri de takımla zaman geçirdikçe ortaya çıkacaktır. Yoğun maç temposu içinde ligde istediğimiz sonuçları alamazsak ta hiç bir zaman play-off girememe gibi bir düşünce aklımızın ucunda bile geçmedi. Biz teknik heyetimizin ve futbolcu kadromuzun bundan önce olduğu gibi bundan sonrada bir çok sıkıntının üstesinden geleceğini biliyoruz. Takım olarak daha iyi olacağız. Taraftarlarımız bizi desteklemeye devam etsinler, onları hiç bir zaman mahcup etmemek için çalışıyoruz" ifadesini kullandı. 

Toplam Okunma Sayısı : 799

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com