Rehber :
   
Kurumlar
İl Kültür Turizm Müdürlüğü
Karadeniz Teknik Üniversitesi
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası
Trabzon Valiliği
Trabzon Mes. Eğit. Bil. Mer.
Beşikdüzü Belediyesi
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
19.04.2012
Vali Kızılcık, Bayrak Devir Teslimi İçin Hırvatistan'da


            2014 yılında ilimizde yapılacak olan ISF Dünya Liseler Hentbol Şampiyonası’nın bayrak devir teslim töreni için Hırvatistan’a giden Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, düzenlenen resepsiyona katıldı. Resepsiyona Vali Kızılcık’ın yanı sıra Varazdin Valisi Predrag Stromar, Belediye Başkanı Goran Habus, ISF Genel Sekreteri Jan Coolen, Türkiye ve Hırvatistan Okul Sporları başkanı ve davetliler katıldı.

            Türkiye’nin en önemli spor kentlerinden biri olan Trabzon’da gerçekleştirecekleri şampiyonanın başarılı bir şekilde gerçekleştirileceğini ifade eden Vali Kızılcık, “ Trabzon’umuz ülkemizin en önemli spor kentlerinden bir tanesi. Spor dalları açısından gerekli bütün altyapı şehrimizde mevcuttur. Ayrıca Trabzon’umuz 4 bin yıllık tarihi geçmişi ile önemli bir tarih ve kültür kenti. Aynı zamanda şehrimiz mavi ile yeşilin bir arada bulunduğu bir doğa cenneti. İlimizde gerçekleştirdiğimiz başarılı organizasyonlar arasına Dünya Liseler Hentbol Şampiyonası’nı ekleyeceğiz. Trabzon’umuzda sizleri ve tüm dünyayı misafir etmeye hazırız. Bütün organizasyon komitesine ve organizasyona katılanlara teşekkür ediyorum”dedi.

            Vali Kızılcık tarafından Varazdin Valisi, ISF Genel Sekreteri ve Hırvatistan Okul Sporları Başkanı’na telkariden yapılmış fincan takımı hediye etti. Ayrıca şampiyonaya katılan tüm ülke delegasyon başkanlarına Trabzon’un tanıtımı için hazırlanan çantalar verildi.

Toplam Okunma Sayısı : 800

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com