Rehber :
   
Danışmanlık Hizmetleri
Trabzon Marka Patent Ofisi
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
21.04.2012
Trabzon'un Kuşları!...(Foto Galeri)


Trabzon’un Kuşları!..(Foto Galeri)

Çevreye, sanata ve sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemle adından sıkça söz ettiren  Forum Trabzon, bu kez değişik bir sergiyi Trabzonlular’ın beğenisine sundu. . Sadece Trabzon’da görülen kuş çeşitlerinden oluşan “Trabzon’un Kuşları” sergisi büyük ilgi görüyor..Trabzon Ticaret Borsası Meclis Başkan Yardımcısı ve Çay Komisyonu Başkanı Kemal Kahraman ile Hakan Kahraman’ın Trabzon ve değişik ilçelerinde çekmiş oldukları kuş fotoğrafları Forum AVM de Pazar gününe kadar sergilenecek.

Sadece Trabzon’da görülen 52 değişik kuş çeşidi fotoğrafının yer aldığı serginin açılış ve kokteyli Forum AVM de yapıldı.Trabzon’un Kuşları 1. Fotoğraf Sergisi”nde, kuşların sağlıklı yaşayabilmeleri için temiz bir çevreye ihtiyaç olduğunun önemi vurgulanıyor. Her zaman ilgi ve merak konusu olan kuşların kanatlarıyla özgürce uçabilmeleri Kahramanlar’ın deklanşörüyle yeniden yorumlanıyor.

TTB Meclis Başkan Yardımcısı ve Çay Komisyonu Başkanı Kemal Kahraman “Trabzon’un Kuşları 1. Fotoğraf Sergisi”nde ziyaretçilere, çevresel şartlara duyarlı olan kuşların özellikleri ve yaşamlarını anlatarak, Trabzon’da Avrupa ve Amerika’da yaygın olan kuş gözlemciliğinin son yıllarda Türkiye’de de yaygınlaştığına dikkat çekti.  

 

Toplam Okunma Sayısı : 919

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com