Rehber :
   
Beyaz Eşya ve Elektronik
Araslar Ticaret
Aydın Elektronik
Tekobiz
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
25.04.2012
Üç İsim Öne Çıktı…


Üç İsim Öne Çıktı…

Yılsonuna kadar Büyükşehir olmaya hazırlanan Trabzon Belediyesi şehir merkezinde yeni kurulacak belediye için üç isim öne çıktı. Trabzon Belediyesi'ne ait www.trabzon.bel.tr adresi ile Trabzon’da yayın yapan internet sitelerinde  yapılan ankete 6 bin 672 kişi katıldı. Buna göre bin 612 kişi Fatih, bin 445 Yavuz Sultan, bin 312 kişi ise Kanuni Belediyesi isimlerini tercih etti. Bu isimler dışında yüzlerce farklı isim tercih edildi. Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, "Halkımızın görüşleri doğrultusunda merkez belediyesi isimleri belirleyeceğiz. Vatandaşlarımızın en doğru kararı vereceğine inanıyorum" dedi.

 Trabzon Belediyesi'ne ait www.trabzon.bel.tr adresi ile Trabzon’da yayın yapan internet sitelerinde açılan ankete vatandaşlar 21 Nisan Cumartesi günü saat 17:00'a kadar başvurularını. Büyükşehir Anketi başlığı altında yapılan ankette vatandaşlara;  "Yıl sonuna kadar büyükşehir olması planlanan Trabzon'umuzda merkez belediyesi için önereceğiniz isimler nelerdir?" sorusu yöneltildi.

  Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Trabzon'un yıl sonuna kadar bir aksilik olmaması durumunda büyükşehir statüsü kazanacağını ifade ederek, "Hazırlanmakta olan Büyükşehir Belediyesi Kanun Taslağının hazırlıklarının geldiği aşama yıl sonuna kadar Trabzon'un büyükşehir belediyesi olacağını gösteriyor. Trabzon'a hayırlı olsun" dedi. 


Toplam Okunma Sayısı : 855

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com