Rehber :
   
Alışveriş Merkezleri
Hatipoğlu Hipermarketler Zinciri
İsaoğlu Market
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
11.06.2012
Vali Kızılcık'ın Çocuk Sevgisi


            Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, hafta sonu düzenlenen Olimpik Gün Koşusu’na katıldıktan sonra, hafta sonunu değerlendirmek için piknik ve geziye çıkan çocuklarla yakından ilgilendi.

            Hafta sonu güzel havadan istifade etmek için dışarı çıkan ailelerin çocuklarını gören Vali Kızılcık, makam aracından inerek çocuklarla yakından ilgilendi. Okulları tatile giren çocuklara tatilde kitap okumalarını tavsiye eden Vali Kızılcık, çocuklara yaş gruplarına göre kitaplar dağıttı.

            Vatandaşlar ve çocukların fotoğraf çekme talebini de kırmayan Vali Kızılcık’ın çocuklara olan sevgisi dikkat çekti.

            Gençliğimize özen göstermemiz gerektiğini ifade eden Vali Kızılcık, “Gençlerimizin gelişimine önem vermeliyiz. Yavrularımız gelecekte ülkemize yön veren bireyler olacaklardır. Onların dünya standartlarında eğitim almaları için devlet olarak gerekeni yapıyoruz. Okulları tatile giren yavrularımızın tatillerinin yanı sıra kitap okumayı da ihmal etmemelidirler. Ebeveynlerimizde bu konuda gerekli özeni göstermeli” dedi.Atatürk Köşkü’ne ziyarete gelen ailelerin çocuklarıyla ilgilenen ve  hediyeler dağıtan Vali Kızılcık, bir vatandaşın kemençe çalma talebini de kırmadı.

Toplam Okunma Sayısı : 848

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com