Rehber :
   
Kurumlar
İl Kültür Turizm Müdürlüğü
Karadeniz Teknik Üniversitesi
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası
Trabzon Valiliği
Trabzon Mes. Eğit. Bil. Mer.
Beşikdüzü Belediyesi
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
12.06.2012
Sizden Avrupa İçin İzin İstedim, Yoksa Trabzon'da Kalırım


Sizden Avrupa İçin İzin İstedim, Yoksa Trabzon'da Kalırım

Burak Yılmaz, Galatasaray ile ilgili iddialar üzerine başkan Sadri Şener'i arayıp, "Sizden Avrupa için izin istedim. Yoksa Trabzon'da kalırım" dedi

Fırtına'da Burak Yılmaz belirsizliği devam ederken, yıldız futbolcu Galatasaray'a gideceği yönündeki iddialar üzerine başkan Sadri Şener'i telefonla arayıp bilgi verdi. Lazio, Atletico Madrid ve Manchester City'den teklif aldığı öğrenilen milli futbolcu, başkan Sadri Şener'e "Galatasaray haberlerini ben de anlamıyorum. Herhalde bazı gazeteciler beni orada görmek istiyor. Galatasaray ile bir görüşmem olmadı" dedi.

LAZİO BİR ADIM ÖNDE

Sadri Şener ile yaptığı telefon görüşmesinde kendisinin tek hedefininAvrupa'ya gitmek olduğunu vurgulayan Burak, "Galatasaray'a gitmem söz konusu değil. Sizden Avrupa için izin aldım. Yoksa Trabzon'da kalırım" diye konuştu. Burak'ın İtalyan ekibi Lazio'ya daha yakın olduğu A. Madrid ve Manchester City'nin ise geri planda kaldığı dile getiriliyor.

BAŞKANDAN YALANLAMA

Başkan Sadri Şener, Burak Yılmaz'ın efendi gibi kendisine gelip ayrılmak istediğini söylediğini tekrarlarken, "Bazıları bundan iş çıkarmak istiyor. Galatasaray'a gitmesi tabi şık olmaz ama ben "Trabzon'a giremez" demedim" dedi.

MİLLİYET

Toplam Okunma Sayısı : 742

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com