Rehber :
   
Mobilya Mağazaları
Burak Mobilya
Mürtezaoğlu Mobilya
Efendi Mobilya
Gorz Mobilya & Pekerler Mobilya
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
18.07.2012
Charleroi maçı golleri TrabzonCell'lilere ücretsiz


 
 
Takımımızın bu akşam (Çarşamba) Hollanda’nın Sittard kentinde oynayacağı RSC Charleroi maçında atılacak goller ekstra bir ücret alınmadan TrabzonCell Haber Paketi abonelerinin cep telefonlarına gönderilecek.

TrabzonCell haber paketi aboneleri takımımızla ilgili tüm son dakika gelişmelerini, maç kadrolarını, sonuçları, transfer haberlerini anında öğrenip, takımımızın Süper Lig’de oynayacağı maçların gollerini maçtan 45 dakika sonra haftalık sadece 60 kuruşa izleyebilirken artık hazırlık maçlarımızdaki golleri de ekstra bir abonelik ücreti ödemeden cep telefonlarından izleyebilecekler.

Haber paketi abonesi olmak isteyen TrabzonCell’lilerin cep telefonlarından “Haber” yazıp 1967’ye sms göndermeleri yeterli.
Bilgi: TrabzonCell haber paketi aboneliği haftalık 60 kuruştur. Paket takımımızla ilgili haberleri ve takımımızın Süper Lig’de oynayacağı maçların gol görüntülerini (maçtan en az 45 dakika sonra olmak üzere) içerir.  Gol görüntüleri için ekstra bir abonelik ücreti alınmayacaktır. Görüntülerin izlenmesi ve indirilmesi için gereken data ücreti aboneye aittir.


 

Toplam Okunma Sayısı : 831

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com