Rehber :
   
Bayan Kuaförleri
Kuaför Emine
Kuaför Günay
Kuaför Esra
.Kuaför Rıza
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
19.07.2012
Kim Gitsin?


KİM GİTSİN?

Trabzon'da gündemdeki konulardan biri de yabancı oyuncular... Sayısı 13'ü bulan bu isimlerden birkaçının gönderilmesi bekleniyor. İlk aday da Marek Cech olarak gözüküyor.

Yabancı sayısı 13 olan Trabzonspor’da gündemdeki konulardan biri de hiç kuşkusuz bu oyunculardan hangileriyle yolların ayrılacağı olacak. Brozek kardeşleri kampa götürmeyen, Jebrin’i kiralık olarak yollayan Bordo-Mavililer,

10 yabancısıyla Hollanda kampında çalışmalarını sürdürüyor. Gönderilecekler arasında yer alan Sapara’nın kamp performansı teknik heyetin yüzünü güldürürken, Henrique de teknik direktör Şenol Güneş’in gözdesi haline geldi. Geçen sezon forma şansı bulan Marek Cech’in ise bu sezon durumu zor gözüküyor. Kendisiyle aynı bölgede oynayan Ferhat’ın kamptaki başarılı performansı Cech’in takımdaki geleceğini zora soktu. Geçtiğimiz sezon transfer edilen ancak sakatlığı nedeniyle oynayamayan Vittek’in yapılacak transfere göre kaderi çizilecek. Bu arada Pawel Brozek’in Celtic’le olan kiralık sözleşmesinin uzatılması bekleniyor.


Toplam Okunma Sayısı : 751

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com