Rehber :
   
Özel Eğitim Merkezleri, Anaokulu, Kreşler
Coach English
Özel Nesrin Cirav Anaokulu
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
27.07.2012
Sapara + 2 Milyon Euro


SAPARA + 2 MİLYON EURO

Kadrosuna forvet katmak için tüm imkanlarını seferber eden Trabzonspor, Güneş'in ilk tercihi Cenk Tosun'a yöneldi. Genç yıldız için Sapara artı 2 milyon Euro gözden çıkarıldı.

Önümüzdeki sezon için iddialı bir kadro kurmak isteyen Trabzonspor’da, forvet arayışları tüm hızıyla sürüyor... Danimarka’nın Kopenhag Takımı’nda forma giyen Dame N’Doye’nin son dakikada tercihini kulübüyle birlikte

Rus ekibi Lokomotiv Moskova’dan yana kullanması, yönetimi yeni arayışlar içine attı. Teknik direktör Şenol Güneş’in direktifleri doğrultusunda yerli oyuncular üzerine yoğunlaşıldı ve öncelik olarak ise gözler Gaziantepspor’da oynayan Cenk Tosun’a çevrildi. 21 yaşındaki forvet için tüm imkanlarını seferber etmesi beklenen  Bordo-Mavililer’in, elden çıkarmayı düşündüğü Marek Sapara’yı bu transferde kullanmak niyetinde olduğu bildirildi.

Alternatif isim Muhammet Demir

Karadeniz ekibine yakın kaynaklardan   alınan habere göre Cenk için Gaziantep’e  2 milyon Euro ve artı Sapara’nın önerileceği ifade edildi. Cenk’in olmaması durumunda ise takımın bir başka genç ismi Muhammet Demir’e rotanın çevirileceği bildirildi. Yeni sezon için henüz iyi  transferler yapamayan ve önemli oyuncularını kaybeden Gaziantep’in ise bu transfere olumlu bakıp bakmayacağı büyük bir merakla bekleniyor.

fANATİK


Toplam Okunma Sayısı : 668

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com