Rehber :
   
İnşaat ve Yapı Malzemeleri
Astaş Beton
Ernil Yapı Market
NKY Necdet Kırhan Yazıcı
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
03.08.2012
Akçaabat Vali Kızılcık'ı Bağrına Bastı


            Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, Akçaabat’ta bir restoranda şehit yakınları ve gazilere verdiği iftar yemeği sonrası aynı yerde bulunan Kavaklı Rahman Cami’nde kıldığı teravih namazının ardından, cami avlusun da bulunan vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla çay içerek sohbet eden Vali Kızılcık, vatandaşların sıkıntılarını da dinledi.

            Devlet olarak halkın her zaman yanında olduklarını kaydeden Vali Kızılcık, “Vatandaşlarımızın huzuru ve mutluluğu bizlerin birinci önceliğidir. Sizler var oldukça bu ülke ilelebet payidar kalacaktır. Ülkemizin gelişmesi ve muasır medeniyetler seviyesine ulaşması için de hepimize görevler düşmektedir. Bizler hep birlikte hareket edersek, ülkemiz istenilen seviyeye kısa sürede gelir, hiçbir güç bizim birlikteliğimizi bozamayacaktır” dedi.

            Halkın içine girerek, aldığı tepkilerden son derece memnun olduğunu belirten Vali Kızılcık, “Fırsat buldukça Trabzonlu hemşerilerimle bir araya geliyorum. Vatandaşlarımızın arasına girerek onlarla sohbet etmek beni mutlu ediyor. Ayrıca bu sohbetler sırasında olan sıkıntıları da vatandaşlarımızdan öğreniyorum. Onlar da benim yanlarında olduğumu bilmelerinden dolayı mutlu oluyorlar” şeklinde konuştu.

            Vali Kızılcık, sohbet esnasında masaya gelen çocuklarla da yakından ilgilenerek, onlara kitap ve çeşitli hediyeler verdi.

            Vatandaşlar da Vali Kızılcık’ın halkın içerisinde olmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Valimiz bizlerin yanında. Bugünde teravih namazının ardından bizlerle oturarak sohbet etti. Bizlere o kadar yakın davranıyor ki kendisini bizlerden biri olarak görüyoruz” dediler.

            Vatandaşların büyük ilgisi ile karşılaşan Vali Kızılcık, gelen fotoğraf çektirme taleplerini de geri çevirmedi.

Toplam Okunma Sayısı : 872

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com