Rehber :
   
Hamamlar
Sekiz Direkli Hamam
Fatih Hamamı
Tarihi Meydan Hamamı
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
05.10.2012
Şenol Güneş'in Silahı Sapara


Sezon başında Trabzonspor’dan Gaziantepspor’a transferi konuşulan ancak takımda kalarak 6 haftalık periyotta Bordo Mavililer’in göze batan en iyi futbolcularından biri olan Marek Sapara, Kasımpaşa maçında teknik direktör Şenol Güneş’in en önemli gol silahlarından biri olacak.
04 Ekim 2012 Perşembe 14:21

Kasımpaşa’nın Süper Lig’de bu sezon en iyi çıkış yapan takımlarından biri olduğunu ve geçtiğimiz hafta Fenerbahçe’yi mağlup ederek dikkat çektiklerini ifade eden Sapara, “Oyuna iyi odaklandığımızda iyi başladığımızda her takımı yeneceğimizi biliyoruz. Bunu daha önce defalarca kanıtladık. Şüphesiz ki zor bir maç olacak bizim açımızdan. Kazanmamız gereken bir maç olacak ve kazanmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Sezon başında Gaziantepspor’a transferi haberlerinin sıkça basında yer aldığını ancak Bordo Mavili takımda mutlu olduğunu kaydeden Slovak futbolcu “Bazı söylentiler bazı iddialar vardı ama bu konuyu Şenol hocayla defalarca konuştuk. O benim burada kalmamı istedi. Sonuçta burada kaldım ve burada kaldığım için mutluyum. Bu sezon iyi bir performans gösterdiğimi de düşünüyorum. Bu performansı yükselterek devam ettirmek istiyorum” diye konuştu. 

Toplam Okunma Sayısı : 1336

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com