Rehber :
   
Özel Eğitim Merkezleri, Anaokulu, Kreşler
Coach English
Özel Nesrin Cirav Anaokulu
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
21.11.2012
Sanayi ve Ticaret Müdürleri Başkan Hacısalihoğlu'nu ziyaret etti


TRABZON-TTSO, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu, Trabzon’da özellikle katma değeri yüksek ürünlerin üretilmesine yönelik bir sanayileşme stratejisine önem verdiklerini söyledi.

 
Sanayi ve Ticaret Müdürlüğü İl Müdürlüğü’nün Gümrük ve Ticaret İl Müdürlüğü ile Bilim ve Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü olarak yeniden yapılandırılmasının ardından Bilim ve Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü olarak atanan Mehmet Şafak ve Gümrük ve Ticaret İl Müdürü olarak atanan Hatice Akça, Trabzon TSO’yu ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı M. Suat Hacısalihoğlu ile görüştü.
 
“Sanayi ve ticaret birbirini tamamlayan iki önemli faaliyettir”
 
Yeni yapılanmanın ve Müdürler Şafak ve Akça’nın görevlerinin hayırlı olması dileğinde bulunan Başkan Hacısalihoğlu, sanayi ve ticaret, üretim ve satış yönüyle birbirini tamamlayan iki önemli faaliyettir. Amaç, hem sanayinin hem de ticaretin gelişmesidir. Yeni yapılanmanın da bu amaca yönelik faydalı sonuçlar doğuracağını ümit ediyoruz” dedi.
 
“Katma değeri yüksek ürünlerin üretilmesine önem veriyoruz”
 
Trabzon ekonomisinde sanayi ve ticaretin birbirine yakın ağırlıklarda olduğunu dile getiren Hacısalihoğlu, “Trabzon’da sanayi, ağır sanayiden çok KOBİ ölçeğinde gelişmiştir. Bizim özellikle üzerinde durduğumuz konu ise katma değeri yüksek ürünlerin üretilmesine yönelik KOBİ tarzında bir sanayinin gelişmesidir” diye konuştu.
 
Toplam Okunma Sayısı : 1479

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com