Rehber :
   
Eğlence Merkezleri
Mass Performance Hall
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
23.11.2012
Vali Kızılcık, 24 Kasım Öğretmenler Günü Nedeniyle Öğretmenleri Kabul Etti


Geleceğin Nesilleri Sizlerin Eseri Olacak

                Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç ve beraberindeki öğretmenleri makamında kabul etti.

                İl Milli Eğitim Müdürü Kırbaç ve beraberindeki öğretmenlerle sohbet eden Vali Kızılcık, "Sizlerin değeri sadece 24 Kasım'la ölçülecek bir değer değildir. Ulu Önder Atatürk'ün Başöğretmenlik unvanını aldığı günü bizlerde 'Öğretmenler Günü' olarak kutluyoruz. Bu gün tüm kamuoyunda sizlerin yaptığı bu ulvi görevin önemini bir kere daha tüm toplum ile paylaşıyoruz. Sizlerde yaptığınız bu kutsal görevin farkındasınız. Toplum tarafından sizlere ne kadar değer verildiğini görme şansına sahip oluyorsunuz. Bu vesile ile karşı karşıya kaldığınız sorunlarınızı da dillendirebilme imkanına sahip oluyorsunuz. Bizlerde bu günü sizlere ayırıp bu konuya daha fazla yoğunlaşma imkanını yakalamış oluyoruz. Bu vesile ile sizlere minnettarız, gelecek nesillerin sizlerin eseri olacağını ve bugün sahip olduğumuz gençliğe emanet edilen değerlerin en iyi şekilde geliştirilmesi ve muhafaza edilmesi için sizlerin son derece önemli bir fonksiyon gördüğünüzü biliyoruz. Güvenimiz size tamdır" dedi.

                                                               Öğretmenlere Anlamlı Hediye

   Vali Kızılcık tarafından öğretmenlere günün anısına zamanı etkin ve verimli kullanmaları için saat, düşündüklerini yazıya dökmeleri için de kalem hediye edildi. 

 

Toplam Okunma Sayısı : 729

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com