Rehber :
   
Balıkçılık
Denizer Balıkçılık
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
05.12.2012
İlk Yarıyı Lider Bitirebiliriz


Bordo-Mavili takımda güneşli günler yaşanıyor... Geçen haftaki Eskişehir hezimeti ile oluşan kara bulutları G.Birliği’ni deplasmanda 4-0 yenerek dağıtan Trabzonspor’da başkan Sadri Şener, Habertürk’e açıklamalarda bulundu. Eskişehirmaçında kendisine gösterilen tepki, kazanılan G.Birliği maçı ve Kayseri’de F.Bahçe otobüsünün taşlanması ile ilgili konuşan Şener, şu ifadeleri kullandı:

‘YAPILANLARI KALBİME GÖMÜYORUM’

“Başkanlıkta bunlar da var. Şık da değil hoş da değil. Benimbu kulüp için neler yaptığımı herkes biliyor. Gece gündüz çalıştık. Şike sürecinde neler yaşandı herkes biliyor. Keşke o işler bana karşı olmasaydı. Tabii ki kırgınlık var,moral bozukluğu da var. Asıl üzüldüğüm; yan gelip yatan birisi değilim. Bunu taraftarlarımız da biliyor. İşte insan buna içerliyor. Olanları şimdilik kalbime gömüyorum”

‘BU TAKIM DAHA FAZLA GOL ATAR’

“Atar bu takım atar, daha da fazla gol atar. Marina da birlikte yedikleri balıklar tesir etti galiba. Sonunda patladılar... G.Birliği’ni Ankara’da farklı yenmek öyle her takımın yapacağı bir iş değil. Kutluyorum hocayı ve futbolcuları. Çok iyi oynadılar. Neredeyse herkes gol atacaktı.Hepsinden önemlisi çok iştahlıydılar ve istekli ve arzulu gördüm. Bu çok sevindiriciydi.Mutluyuz tabii ki.”

KAYSERİ’DEKİ OLAYLAR

“Fenerbahçe otobüsünün taşlanmasının bizimle uzaktan yakından ilgisi yoktur. Belli ki işi bizim üzerimize yıkmaya çalışıyorlar. Bize ne bu olaylardan. Taş atılıyor, bizden biliniyor.Hayret ediyorum! Bu konuyla ilgili de fazla konuşmak istemiyorum. İsteyen istediği yorumu yapsın ama birilerini karalayarak bir yere varılamaz.”

‘LİDER BİLE BİTİREBİLİRİZ’

“Çok garip bir lig oluyor. İlk altı takıma bakın puanlar birbirine çok yakın. Tökezleyen geriye düşecek havası var ama devreye girmek üzereyiz. Artık puan kaybı yapmazsak, ilk yarıyı lider bile bitirebiliriz düşüncesindeyim.” Şener, cumartesi günü Trabzon’a geleceğini de belirterek, “Olağan Genel Kurul toplantımız var. Burada herkes görüşünü rahatlıkla söyleyebilir. İyi bir kongre olmasını diliyorum” dedi. 

Toplam Okunma Sayısı : 1582

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com