Rehber :
   
Eğlence Merkezleri
Mass Performance Hall
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
21.12.2012
Vali Kızılcık, Dernekpazarı Çalışanlar Köyü'ne Misafir Oldu


Devlet-Millet El Ele

                Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, Dernekpazarı İlçesine bağlı Çalışanlar Köyü'ne ziyarette bulundu. Köy Muhtarı Namık Kemal Dizdar'ın daveti üzerine Çalışanlar Köyü'ne giden Vali Kızılcık'a İl Jandarma Alay Komutanı Albay Turgay Aras, Dernekpazarı İlçe Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, İlçe Emniyet Müdürü Erdal Çelebi, İlçe Belediye Başkanı Cevdet Cemal Cansız, Özel İdare Genel Sekreteri İbrahim Kul, İl Genel Meclis Üyeleri Yüksel Coşkun, Hüseyin Dereli, İlçe Müftüsü Abdullah Aksoy eşlik etti.

                Dernekpazarı Çalışanlar Köyü'nde vatandaşla kucaklaşan Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, "Muhtarımız bize köylerinde su sorunu olduğunu iletti. Bizde gerekli talimatları vererek sorunun çözülmesini sağladık. Muhtarımız bana 4 kez mektup yazarak 'sizi köyümüzde görmek istiyoruz' dedi. Su sorunun çözülmesinden dolayı da memnun olduklarını belirttiler. Bizde programımızı ona göre yaptık ve bugün sizlerle birlikte olmayı arzu ettik. Yapılan bu hizmetler, vatandaş-devlet yakınlaşması, kucaklaşması sonucunda oluşmaktadır. Bu hizmetlerin sağlanmasında katkısı olan başta başbakanımız olmak üzere sizlere teşekkür ediyorum. Bu birliktelik devam ettiği sürece yatırımlar, hizmetler gelecektir. Her şeyin özü samimiyettir. Nitekim Köydes Projesi bu hizmetleri yürütmek üzere hayata geçirildi. Biz devlet olarak eğitimden sağlığa şehirde ne varsa kırsalda da o olsun, buralarda yaşayan vatandaşlarımız da bu hizmetlerden aynı standartta istifade etsin istiyoruz. Devletimizin birliği ve bütünlüğü için bu birliktelikler çok önemlidir. Bu hizmetlerin gerçekleştirilmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi.

                Muhtar Namık Kemal Dizdar ise, Vali Kızılcık'ı köylerinde ağırlamaktan dolayı son derece mutlu olduklarını belirterek, " Sizleri burada bu köyde ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz. Bizleri kırmayıp buralara kadar geldiniz. Trabzon'da ve Dernekpazarı ilçemizde çok büyük hizmetleriniz oldu. Bu konuda başta size ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz" dedi. Konuşmaların ardından muhtar Dizdar, Vali Kızılcık'a hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi sundu. Vali Kızılcık köydeki 1932 yılından kalma eski köy okulunda incelemelerde bulundu. 

                Taziyede Bulundu

                Daha sonra Çaykara'ya bağlı Eğridere köyüne giden Vali Kızılcık burada, kayınpederi Mehmet Ağıralioğlu'nun vefatından dolayı Mahalli İdareler Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Yıldız'a baş sağlığı diledi.

Toplam Okunma Sayısı : 811

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com