Rehber :
   
Lokanta
Üstad Yemek ve Kebap Salonu
Şahane Yemek ve Kebap Salonu
Çınar Lokantası
Güloğlu Baklava & Kebap
Özdemir Kasabı
Akçaabatlılar Köfte & Balık
Kıbrıs Lokantası
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
30.12.2012
Trabzon-Zonguldak Uçak Seferleri Başladı


Trabzon'a İlk Gelen Heyet Vali Kızılcık'a Devrek Bastonu Hediye Etti

                Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

                Zonguldak-Trabzon arasında gerçekleştirilen uçuş hattını tanıtmak için Trabzon'a gelen heyeti kabul eden Vali Kızılcık, "Zonguldak'ta bir buçuk yıl önce Bora Jet diye uçuşlar başlamıştı. Sonradan biraz sekteye uğradı. İnşallah bundan Trabzon-Zonguldak- Çaycuma Lavalimanı arasındaki bu hat yoğun olarak kullanılır. Zaten buradan oraya gidip orada yaşamını devam ettiren birçok insanımız var. Bu tür şehirler arası uçuş hatlarının kurulması bir anlamda büyükşehirlerdeki yoğunluğu da hafifleteceği gibi insanlarımızın çok rahat seyahat edebilmelerini sağlayacaktır" dedi.

                AK Parti Zonguldak Milletvekili Ulupınar ise, "Zonguldak'tan uçak seferlerini desteklemek, tanıtma, kamuoyunu bilgilendirmek ve reklamını yapmak için buraya geldik. Zonguldak'tan saat 11.00'da havalandık buraya indik. 40 kişilik bir ekiple geldik. Çok güzel bir seyahat oldu. Hattın aktif olması ile birçok vatandaşımız cenazeye, düğüne gelmeye başladı. Şimdi Ankara'ya döneceğiz. Buraya gelince sizleri de görmek istedik" diye konuştu.

                Konuşmaların ardından Vali Kızılcık, Zonguldak Milletvekili Ulupınar'a telkariden yapılmış fincan takımı hediye ederken, milletvekili Ulupınar da, Vali Kızılcık'a Zonguldak'ın Devrek İlçesine ait baston takdim etti.

 

Toplam Okunma Sayısı : 753

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com