Rehber :
   
Lokanta
Üstad Yemek ve Kebap Salonu
Şahane Yemek ve Kebap Salonu
Çınar Lokantası
Güloğlu Baklava & Kebap
Özdemir Kasabı
Akçaabatlılar Köfte & Balık
Kıbrıs Lokantası
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
11.04.2013
Gönül Elçileri'nden Huzurevi'ne Ziyaret


  Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık’ın eşi Sema Kızılcık, Huzurevi sakinleriyle düzenlenen bir etkinlikte bir araya geldi. Huzurevinde düzenlenen etkinliğe Bayan Kızılcık’ın yanı sıra Trabzon vali yardımcıları eşleri Arzu Batuk, Nihal Sarıaslan ve gönül elçileri katıldı

                Etkinlikte huzurevi sakinleri ile bir araya gelen Sema Kızılcık ve beraberindekiler, huzurevinde kalan yaşlılarla uzun uzun sohbet ederek onlarla dertleşti. Gönül elçileriyle birlikte onlara çeşitli ikramlarda bulunan Sema  Kızılcık, “Belirli aralıklarla huzurevine gelerek burada kalan yaşlılarımızla sohbet ediyoruz. Onlara yalnız olmadıklarını hissettiriyoruz. Bu seferde Trabzon’daki gönül elçilerimizle bir araya gelerek yaşlılarımızı ziyaret ettik. Oluşan sıcak ortamda yaşlılarımızın dertlerine ortak olduk. Onların yanında olmak bize huzur veriyor. Bundan sonra da bu programlarımıza devam edeceğiz. Bize katılarak huzurevi sakinlerimizin yanında olan gönül elçilerimize de teşekkür ediyorum” dedi.

                Bayan Kızılcık ve beraberindeki gönül elçileri hazırlanan yiyecekleri huzurevinde bulunan yaşlılarla yiyerek sohbet ettiler.

 

Toplam Okunma Sayısı : 789

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com