Rehber :
   
Yöresel Mutfaklar
Beton Helva
Lokma Tatlı
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
05.06.2010
Kızılcık ve Eşi Sema hanım Minik Öğrencilerin Mutluluğuna Ortak Oldu


Vali Dr. Recep Kızılcık ve Eşi Sema Kızılcık Minik Öğrencilerin Mutluluğuna Ortak Oldu

Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi’nde düzenlenen Ata Koleji yılsonu etkinlikleri davetlilerin büyük beğenisini kazandı.

Geleceğimizin teminatı olan minik öğrencileri bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan, Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık ve eşi Sema Kızılcık, öğrencileri yaptıkları gösteri sonunda uzun süre alkışladı.

Yılsonu etkinliklerinde çocukların yaptıkları gösterileri büyük bir beğeniyle izleyen Vali Kızılcık, “Çocuklarımızın yaptıkları bu gösteri takdire değerdir. Geleceğimiz olan yavrularımızın tam donanımlı ve geleceğe güvenle bakan bireyler olarak yetişebilmeleri için eğitimin yanında, sanatsal ve sosyal aktivitelerin önemi de büyüktür. Ben bu gösteriyi bizlere hazırlayan okul idarecilerine, velilerimize ve bize bu muhteşem anı yaşatan yavrularımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Geleceğin sahibi olan bugünün miniklerinin sosyal faaliyetlerde kendilerini geliştirebilmelerinin önemine değinen Sema Kızılcık ise, Türkiye’nin umudu ve geleceği olan çocuklarımızın en iyi şekilde geleceğe hazırlanabilmesi için bu tür sosyal faaliyetlerin gerekli olduğunu, çocukların düzenlenen organizasyonlar sayesinde özgüvenlerini kazandıklarını ve hayata daha sosyal hazırlandıklarını söyledi.

Minik öğrenciler, hazırladıkları şiir, tiyatro, dans ve folklor gösterileri ile marifetlerini sergilerken izleyenlerden büyük alkış aldılar.

 IMG_2556

IMG_2554

Toplam Okunma Sayısı : 1199

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com