Rehber :
   
Reklam ve Tabela
Yusuf Rizeli
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
16.02.2011
31. SPOR ŞÖLENİ MÜSABAKA FİKSTÜRÜ 14 Şubat - 17 Mayıs 2011


KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 2010-2011 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI
31. SPOR ŞÖLENİ MÜSABAKA FİKSTÜRÜ
(14 Şubat - 17 Mayıs 2011)
TARİH ve GÜNLER SAAT KOD'U MAÇ NO TAKIMLARIN ADLARI
  SONUÇ  
14 Şubat 2011 Pazartesi 12.00 MFİP AG=1.Maç(1-4) Diş Hekimliği Fakültesi 6 6 Mühendislik Fakültesi
 
15 Şubat 2011 Salı 12.00  FEÖ Süper Lige Yük. 1.Baraj Maçı                      Fen Fakültesi 4 3 Edebiyat Fakültesi
  12.00 MFİP   BG=1.Maç(1-6)  İİBF 3 0 Fen Fakültesi
 
16 Şubat 2011 Çarşamba 12.00 MFİP AG=2.Maç(2-3) Fatih Eğitim Fakültesi     Tıp Fakültesi
 
17 Şubat 2011 Perşembe 12.00 FEÖ Süper Lige Yük. 2.Baraj Maçı Edebiyat Fakültesi     Fen Fakültesi
  12.00 MFİP BG=2.Maç(2-5) Beden Eğitimi ve Spor YO     Orman Fakültesi
 
21 Şubat 2011 Pazartesi 12.00 FEÖ-1 EG=1.Maç Sürmene Deniz Bil. Fakültesi     Sağlık Hizmetleri MYO
  12.00 MFİP AG=3.Maç(5-3) Sürmene Deniz Bil. Fakültesi     Tıp Fakültesi
 
22 Şubat 2011 Salı 12.00 MFAP AG=1.Maç(1-4) Orman Fakültesi     Fatih Eğitim Fakültesi
 
23 Şubat 2011 Çarşamba 12.00 FEÖ-1 EG=2.Maç Diş Hekimliği Fakültesi     İletişim Fakültesi
  12.00 MFAP BG=1.Maç(1-4) İİBF     Mühendislik Fakültesi
 
26 Şubat 2011 Cumartesi 11.00 FEÖ-1 EG=3.Maç Hukuk Fakültesi     Orman Fakültesi
 
28 Şubat 2011 Pazartesi 12.00 FEÖ-1 EG=4.Maç Abdullah Kanca MYO     Fen/Edebiyat Fakültesi
  12.00 MFİP BG=3.Maç(3-4) Rektörlük     Trabzon MYO
  12.00 FSKÖ FG=1.Maç(1-4) İİBF     Fen Fakültesi
  13.00 FSKÖ FG=2.Maç(2-3) Trabzon MYO     Beden Eğitimi ve Spor YO
 
01 Mart 2011 Salı 12.00 MFİP AG=4.Maç(1-2) Diş Hekimliği Fakültesi     Fatih Eğitim Fakültesi
  17.00 FSKÖ FG=3.Maç(5-3) Fatih Eğitim Fakültesi     Beden Eğitimi ve Spor YO
  18.00 FSKÖ FG=4.Maç(1-2) İİBF     Trabzon MYO
 
02 Mart 2011 Çarşamba 12.00 FEÖ-1 EG=5.Maç       Tıp Fakültesi
  12.00 FSKÖ FG=5.Maç(4-2) Fen Fakültesi     Trabzon MYO
  12.00 MFİP BG=4.Maç(1-5) İİBF     Orman Fakültesi
 
03 Mart 2011 Perşembe 12.00 FSKÖ FG=6.Maç(5-1) Fatih Eğitim Fakültesi     İİBF
  12.00 MFİP AG=5.Maç(4-2) Mühendislik Fakültesi     Fatih Eğitim Fakültesi
 
05 Mart 2011 Cumartesi 10.00   MASA TENİSİ (KIZ - ERKEK ÖĞRENCİLER)
  11.00 FEÖ-1 EG=6.Maç       Mimarlık Fakültesi
 
06 Mart 2011Pazar 09.00   MASA TENİSİ (KIZ - ERKEK ÖĞRENCİLER)
 
07 Mart 2011 Pazartesi 12.00 FEÖ-1 EG=7.Maç       Vakfıkebir MYO
  12.00 MFİP BG=5.Maç(6-4) Fen Fakültesi     Trabzon MYO
 
08 Mart 2011 Salı 12.00 MFAP AG=2.Maç(2-3) Tıp Fakültesi     Fen Fakültesi
  17.00 FSKÖ FG=7.Maç(3-1) Beden Eğitimi ve Spor YO     İİBF
  18.00 FSKÖ FG=8.Maç(4-5) Fen Fakültesi     Fatih Eğitim Fakültesi
 
09 Mart 2011 Çarşamba 12.00 FEÖ-SL AG=1.Maç(1-4) İİBF     Beden Eğitimi ve Spor YO
  12.00 MFAP BG=2.Maç(2-3) Sürmene Deniz Bil. Fakültesi     Beden Eğitimi ve Spor YO
  12.00 FSKÖ FG=9.Maç(2-5) Trabzon MYO     Fatih Eğitim Fakültesi
  13.00 FSKÖ FG=10.Maç(3-4) Beden Eğitimi ve Spor YO     Fen Fakültesi
 
10 Mart 2011 Perşembe 12.00 VKÖ EG=1.Maç Beden Eğitimi ve Spor YO     Edebiyat Fakültesi
  12.00 MFİP AG=6.Maç(5-1) Sürmene Deniz Bil. Fakültesi     Diş Hekimliği Fakültesi
 
12 Mart 2011 Cumartesi 10.00   SATRANÇ (KIZ - ERKEK ÖĞRENCİLER)
  11.00 FEÖ-1 EG=8.Maç       Turizm ve Otelcilik MYO
 
13 Mart 2011 Pazar 09.00   SATRANÇ (KIZ - ERKEK ÖĞRENCİLER)
 
14 Mart 2011 Pazartesi 12.00 FEÖ-SL BG=1.Maç(1-4) Beşikdüzü MYO     Trabzon MYO
  12.00 HEÖ EG=1.Maç Trabzon MYO     Beden Eğitimi ve Spor YO
  12.00 MFİP BG=6.Maç(2-3) Beden Eğitimi ve Spor YO     Rektörlük
 
15 Mart 2011 Salı 12.00 HEÖ EG=2.Maç Tıp Fakültesi     Orman Fakültesi
  12.00 MFAP AG=3.Maç(1-3) Orman Fakültesi     Fen Fakültesi
  17.00 VKÖ EG=2.Maç Fatih Eğitim Fakültesi     Diş Hekimliği Fakültesi
 
16 Mart 2011 Çarşamba 12.00 FEÖ-SL AG=2.Maç(2-3) Fatih Eğitim Fakültesi     Maçka MYO
  12.00 VEÖ EG=1.Maç Fen Fakültesi     Abdullah Kanca MYO
  12.00 MFAP BG=3.Maç(1-3) İİBF     Beden Eğitimi ve Spor YO
 
17 Mart 2011 Perşembe 12.00 HEÖ EG=3.Maç Mühendislik Fakültesi     Beşikdüzü MYO
  12.00 MFİP BG=7.Maç(1-4) İİBF     Trabzon MYO
 
18 Mart 2011 Cuma 16.00 FEÖ-SL BG=2.Maç(2-3) Mühendislik Fakültesi     Fen/Edebiyat Fakültesi
 
21 Mart 2011 Pazartesi 12.00 VEÖ EG=2.Maç Sürmene Deniz Bil. Fakültesi     Trabzon Sağlık YO
  12.00 MFİP AG=7.Maç(3-1) Tıp Fakültesi     Diş Hekimliği Fakültesi
 
22 Mart 2011 Salı 12.00 MFAP AG=4.Maç(4-2) Fatih Eğitim Fakültesi     Tıp Fakültesi
  12.00 HEÖ EG=4.Maç İİBF     Fen Fakültesi
  17.00 VKÖ EG=3.Maç İİBF     Tıp Fakültesi
 
23 Mart 2011 Çarşamba 12.00 HEÖ EG=5.Maç        
  12.00 MFAP BG=4.Maç(4-2) Mühendislik Fakültesi     Sürmene Deniz Bil. Fakültesi
 
24 Mart 2011 Perşembe 12.00 HEÖ EG=6.Maç        
  12.00 MFİP AG=8.Maç(4-5) Mühendislik Fakültesi     Sürmene Deniz Bil. Fakültesi
 
04 Nisan 2011 Pazartesi 12.00 FEÖ-SL BG=3.Maç(1-3) Beşikdüzü MYO     Fen/Edebiyat Fakültesi
  12.00 BEÖ EG=1.Maç İletişim Fakültesi     Fatih Eğitim Fakültesi
 
05 Nisan 2011 Salı 12.00 MFİP BG=8.Maç(5-3) Orman Fakültesi     Rektörlük
  12.00 HEÖ EG=7.Maç (A2-B2) (3.lük Maçı)        
  17.00 HEÖ EG=8.Maç (A1-B1) Final Maçı        
 
06 Nisan 2011 Çarşamba 12.00 FEÖ-SL AG=3.Maç(1-3) İİBF     Maçka MYO
  12.00 VEÖ EG=3.Maç Beşikdüzü MYO     Orman Fakültesi
  12.00 MFİP BG=9.Maç(6-2) Fen Fakültesi     Beden Eğitimi ve Spor YO
 
07 Nisan 2011 Perşembe 12.00 BEÖ EG=2.Maç Diş Hekimliği Fakültesi     Turizm ve Otelcilik MYO
  12.00 MFİP AG=9.Maç(2-5) Fatih Eğitim Fakültesi     Sürmene Deniz Bil. Fakültesi
  17.00 BEÖ EG=3.Maç Abdullah Kanca MYO     Fen Fakültesi
 
08 Nisan 2011 Cuma 16.00 FEÖ-SL AG=4.Maç(4-2) Beden Eğitimi ve Spor YO     Fatih Eğitim Fakültesi
  17.00 BEÖ EG=4.Maç Tıp Fakültesi     Sürmene Deniz Bil. Fakültesi
 
11 Nisan 2011 Pazartesi 12.00 FEÖ-SL BG=4.Maç(4-2) Trabzon MYO     Mühendislik Fakültesi
  12.00 VEÖ EG=4.Maç       Mühendislik Fakültesi
  12.00 MFİP BG=10.Maç(1-3) İİBF     Rektörlük
 
12 Nisan 2011 Salı 12.00 VKÖ EG=4.Maç Fen Fakültesi     Trabzon Sağlık YO
  12.00 MFAP AG=5.Maç(1-2) Orman Fakültesi     Tıp Fakültesi
  17.00 VEÖ EG=5.Maç       Beden Eğitimi ve Spor YO
 
13 Nisan 2011 Çarşamba 12.00 FEÖ-SL AG=5.Maç(1-2) İİBF     Fatih Eğitim Fakültesi
  12.00 VEÖ EG=6.Maç Trabzon MYO     İİBF
  12.00 MFAP BG=5.Maç(1-2) İİBF     Sürmene Deniz Bil. Fakültesi
 
14 Nisan 2011 Perşembe 12.00 MFİP BG=11.Maç(4-2) Trabzon MYO     Beden Eğitimi ve Spor YO
  12.00 BEÖ EG=5.Maç Mimarlık Fakültesi     Orman Fakültesi
               
15 Nisan 2011 Cuma 17.00 BEÖ EG=6.Maç Beşikdüzü MYO     İİBF
               
16 Nisan 2011 Cumartesi 11.00 FEÖ-1 EG=9.Maç        
 
18 Nisan 2011 Pazartesi 12.00 FEÖ-SL BG=5.Maç(1-2) Beşikdüzü MYO     Mühendislik Fakültesi
  12.00 BEÖ EG=7.Maç       Mühendislik Fakültesi
  12.00 MFİP BG=12.Maç(5-6 Orman Fakültesi     Fen Fakültesi
 
19 Nisan 2011 Salı 12.00 MFİP AG=10.Maç(3-4) Tıp Fakültesi     Mühendislik Fakültesi
 
20 Nisan 2011 Çarşamba 12.00 FEÖ-SL AG=6.Maç(3-4) Maçka MYO     Beden Eğitimi ve Spor YO
  12.00 MFİP BG=13.Maç(1-2) İİBF     Beden Eğitimi ve Spor YO
 
21 Nisan 2011 Perşembe 12.00 MFİP BG=14.Maç(3-6) Rektörlük     Fen Fakültesi
 
22 Nisan 2011 Cuma 16.00 FEÖ-1 EG=10 Maç        
 
25 Nisan 2011 Pazartesi 12.00 FEÖ-SL BG=6.Maç(3-4) Fen/Edebiyat Fakültesi     Trabzon MYO
  12.00 MFİP BG=15.Maç(4-5) Trabzon MYO     Orman Fakültesi
  12.00 BEÖ EG=8.Maç       Beden Eğitimi ve Spor YO
 
26 Nisan 2011 Salı 12.00 BEÖ EG=9.Maç        
  12.00 MFAP AG=6.Maç(3-4) Fen Fakültesi     Fatih Eğitim Fakültesi
  17.00 BEÖ EG=10.Maç        
 
27 Nisan 2011 Çarşamba 12.00 FEÖ-1 EG=11.Maç(A2-B2) 3.lük Maçı        
  12.00 MFAP BG=6.Maç(3-4) Beden Eğitimi ve Spor YO     Mühendislik Fakültesi
  12.00 VEÖ EG=7.Maç       Fatih Eğitim Fakültesi
 
28 Nisan 2011 Perşembe 12.00 MFİP YF=1.Maç(A1-B2)        
  12.00 BEÖ EG=11.Maç        
 
29 Nisan 2011 Cuma 16.00 FEÖ-1 EG=12.Maç(A1-B1) Final Maçı        
  17.00 BEÖ EG=12.Maç        
 
02 Mayıs 2011 Pazartesi 12.00 VEÖ EG=8.Maç        
  12.00 MFAP YF=1.Maç(A1-B2)        
 
03 Mayıs 2011 Salı 12.00 FEÖ-SL YF=1.Maç(A1-B2)        
  12.00 VKÖ EG=5.Maç        
  12.00 MFİP YF=2.Maç(A2-B1)        
 
04 Mayıs 2011 Çarşamba 12.00 VKÖ EG=6.Maç        
  12.00 MFAP YF=2.Maç(A2-B1)        
 
05 Mayıs 2011 Perşembe 12.00 FEÖ-SL YF=2.Maç(B1-A2)        
  12.00 VEÖ EG=9.Maç        
  12.00 MFİP FG=(A1-B2=A2-B1) 3.lük Maçı        
 
09 Mayıs 2011 Pazartesi 12.00 FEÖ-SL (A1-B2=B1-A2) 3.lük Maçı        
  12.00 MFİP FG=(A1-B2=A2-B1) Final Maçı        
 
10 Mayıs 2011 Salı 12.00 MFAP FG=(A1-B2=A2-B1) 3.lük Maçı        
  12.00 VKÖ EG=7.Maç(A2-B2) 3.lük Maçı        
  14.00 VKÖ EG=8.Maç(A1-B1) Final Maçı        
 
11 Mayıs 2011 Çarşamba 12.00 MFAP FG=(A1-B2=A2-B1) Final Maçı        
  12.00 VEÖ EG=10.Maç (A2-B2) 3.lük Maçı        
  14.00 VEÖ EG=11.Maç (A1-B1) Final Maçı        
 
12 Mayıs 2011 Perşembe 12.00 BEÖ EG=13.Maç(A2-B2) 3.lük Maçı        
  14.00 BEÖ EG=14.Maç(A1-B1) Final Maçı        
 
13 Mayıs 2011 Cuma 15.00 FUTBOL   VETERAN 1     VETERAN 2
  17.00 FEÖ-SL (A1-B2=B1-A2) Final Maçı        
 
17 Mayıs 2011 Salı 16.00   31. SPOR ŞÖLENİ MADALYA VE KUPA TÖRENİ
Toplam Okunma Sayısı : 2016

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com