Rehber :
   
Baharat & Aktar
Beşikçi Baharat
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
08.03.2011
Vali Kızılcık, AK Parti Merkez İlçe Yönetimini Kabul Etti


Vali Kızılcık, AK Parti Merkez İlçe Yönetimini Kabul Etti

Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, AK Parti Trabzon Merkez İlçe Başkanlığı görevine atanan Zeki Kavanoz ve yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

            Siyasi partilerin demokratik hayatın vazgeçilmez unsurları olduğunu ifade eden Vali Kızılcık, yeni yönetime başarılar diledi.

            Vali Kızılcık, açıklamalarını şu şekle sürdürdü: “Yeni yönetiminizin Trabzon’umuza, ülkemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Bürokratik yönetimlerde siyasi partiler vazgeçilmez müesseselerdir. Dolayısıyla halkın düşüncelerinin icraya yansıtılması siyasi partiler kanalıyla olmaktadır. Kısacası sizlerin, insanımızın mutluluğunun sağlanması için canla başla çalışacağınızı temenni ediyorum. Bu anlayış ve duygular çerçevesinde sizlere başarılar diliyorum”

            Merkez İlçe Başkanı Kavanoz, ise Vali Kızılcık’ın Trabzon için bir şans olduğunu kaydederek, “Bugüne kadar Trabzon’umuza hizmet eden Valilerimize teşekkür ediyorum. Sizin yapmış olduğunuz çalışmaları da gururla izliyoruz. Dağ, taş yayla köy demeden halkımızın içinde yaptığınız çalışmalar hem AK Parti Merkez ilçe teşkilatı olarak hem de normal bir vatandaş olarak bizleri memnun ediyor. Sizin Valilik döneminizi Trabzon’umuz için bir şans olarak görüyorum. Bundan sonraki bütün çalışmalarınızda da başarılarınızın devamını diliyorum” şeklinde konuştu.

  

Toplam Okunma Sayısı : 1146

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com