Rehber :
   
İlaçlama Hizmetleri
Beşyıldız İlaçlama Trabzon
MDPM İlaçlama
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
30.07.2012
Bulak sözleşme imzaladı


 
 
Genel Menajerimiz Giray Bulak, bugün (pazartesi) Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlenen törenle resmi sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde yer alan Asbaşkanımız Nevzat Şakar, yaptığı açıklamada, Bulak’ın genel menajer olarak göreve başladığını belirterek, “Bulak, futbolcu izleme, iç ve dış transfer görüşmelerini yürütme, altyapı ve oyuncu takibi konusunda Teknik Direktörümüz Şenol Güneş’e bağlı olarak yetkili olacak” dedi.

 

Giray Bulak’ın pilot takım 1461 Trabzon, Trabzonspor alt yapısı ve A takımda olmak üzere bütün kulübün transfer politikasını belirleyip alma satma gibi tüm konularda görev yapacağını ifade eden Şakar, mali konularda ise Trabzonspor Yönetim Kurulu ile görüşerek bu tip çalışmaları yapacağını kaydetti.

 

Bulak’ın Bordo-Mavili kulübün içinden yetişen biri olduğunu dile getiren Şakar, “Şu anda onunla birlikte olmak kulübümüzü, bizi mutlu etmiştir. Kendisi hiçbir şart öne sürmeden yaptığımız konuşmadan sonra göreve hazır olduğunu ve en iyi şekilde bu görevi yapacağını söylemiştir. Bu konuda kendisinden çok memnun kaldığımızı söyleyebilirim. İnşallah çok faydalı, iyi hizmetler yapacaktır. Buna inanıyoruz” diye konuştu.

 

Genel Menajerimiz Giray Bulak ise hem şehir hem de kulübünde olmaktan dolayı son derece mutlu ve onurlu olduğunu ifade ederek, ”Trabzonspor, ülkemizin ve dünyanın çok önemli kulübü. Dolayısıyla bu kulüpte çalışmak, bu kulübe hizmet etmek ve katkı sağlamak beni son derece mutlu edecektir. Gelişen dünyada artık endüstriyel futbolda saha içinden çok dışının daha önemli hale geldiği bilinen bir gerçek. Bu görevi çok kabullenerek, azmederek ve severek kabul ettim. İnşallah bu görevimizde başarılı olup kulübümüze katkı sağlayacağız” dedi.

 

Genel menajerlik görevi için 3 yıllık bir anlaşma yaptıklarını kaydeden Bulak, ”Eğer Şenol hoca 10 yıl buradaysa ben de 10 yıl Şenol hocayla burada çalışmaktan onur duyarım. Biz tamamen sahanın dışındaki görevleri yapacağız. Bunun dışında bütün oyuncu alış verişlerini hocamızla diyalog içerisinde yürüteceğiz. Hocamız bize örneğin sağ bek ihtiyacımız varsa, biz önce hazırlıklarımızı 5-10 sağ bek oyuncusu üzerinde yoğunlaştıracağız. En katkı sağlayabilecek olanı hocamıza sunacağız” ifadelerini kullandı.

 

Trabzonspor’da 12 yıl aradan sonra görev aldığını dile getiren Bulak, şöyle konuştu: ”Şenol hocamız çalıştığı müddetçe ben burada genel menajer olarak çalışırım. Ne yönetim, ne Şenol hoca ne benim bir soru işareti kafamızda yok. Yarın yönetim ’sahaya in derse’ bu, o zamanki şartlar içerisinde konuşulabilir. Hocamız ayrıldıktan sonra buraya eğer bir teknik direktör gelecekse bunun sorumlusu ben olacağım. Gelebilecek hoca bana bağlı olarak çalışacak. O nedenle sahaya inmeyi çok düşünmüyorum. Çok olağanüstü bir durum gelişir de böyle bir şey oluşursa o zaman konuşulur. Türkiye’de genel menajerlerlik yapan Özkan hoca, Aykut Kocaman, Ünal Karaman gibi isimler daha sonra farklı pozisyonlara geçtiler. Genel menajerlikten Özkan hocamız kulüp başkanlığına kadar çıktı. O bakımından şu anda dünya kulüpleri yapması gereken neyse bizim de yapmamız gereken o oldu. Böyle bir müessesenin Trabzonspor’da olması kulübün yararınadır. Doğru bir tanımlamadır, bu doğru bir roldür. Bu rolde devam etmek lazım diye düşünüyorum.”


 

Diğer FotoğraflarToplam Okunma Sayısı : 631

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com