Rehber :
   
Tekstil ve Konfeksiyon
Saka Giyim
Dizayn Tekstil
Meryem İç Giyim
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
03.08.2012
Rektör Özen, Vali Kızılcık'a Veda Edip, Teşekkür Etti


            Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, görev süresi dolması nedeniyle veda ziyaretleri gerçekleştiren Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) eski Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özen’i makamında kabul etti.

            Vali Kızılcık, görev süresi içerisinde uyumlu bir çalışma gerçekleştirdikleri Özen’e teşekkür etti.

            Görev süresi içerisinde Özen ile Trabzon’un kalkınması için çalıştıklarını ifade eden Vali Kızılcık, “3 yıl içerisinde rektörümüzle iyi bir işbirliği içerisinde bulunduk. Birlikte şehrimize katkı sağlamaya çalıştık. Valiliğimizin koordinasyonunda yapılan çalışmalarda başta Rektörümüz olmak üzere hocalarımızın katkıları olmuştur. Bu anlamda uyumlu ve Trabzon’umuza katkı esaslı çalışmalarınızdan dolayı sizlere şükranlarımızı sunuyoruz.  İki dönemlik rektörlüğünüz sonrasındaki hayatınızda aileniz ile sağlıklı mutlu ve başarılarınızın devam ettiği bir yaşam diliyorum” dedi.

            Bugüne kadar KTÜ’den giden sıralamanın YÖK ve Cumhurbaşkanlığı tarafından değiştirilmediğini ve ilk sırada çıkan adayın atandığını kaydeden Özen, bu durumun üniversitemizin diğer üniversitelerden farklılığının, demokratik bir anlayışla yönetilmesinin, akademik kadronun birbiriyle uyumlu ve karşılıklı anlayış içersinde görev yapmasının ve Valilik, yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları ile iyi bir uyum içerisinde çalışmasının göstergesi olduğunu söyledi.

            Görev süresi içerisinde KTÜ ve Trabzon’un ileri gidebilmesi için çalıştıklarını ifade eden Özen, “ Sekiz yıllık dönemimizde üniversitemizin daha üst seviyelere çıkarmak için ülkemizde ve uluslararası düzeyde gayretler sarf ettik. Bütün birimlerimiz taşın altına elini koyarak hizmet etmeye gayret etmişlerdir. Onlara da teşekkür etmek isterim. Ancak üniversitemizin bütün sorunları ve sıkıntısı olduğunda sizleri hep yanımızda gördük. Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Trabzon’un yaşanabilir kentler sıralamasında ilk dörtte yer almasında sizlerin katkılarınızın büyük olduğunu, çok iyi bir koordinasyon yaptığınızı düşünüyorum” şeklinde konuştu.

            Vali Kızılcık tarafından Özen’e telkarinden yapılmış fincan takımı hediye edilirken, Özen’de Vali Kızılcık’a plaket takdim etti.

Toplam Okunma Sayısı : 876

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com