Rehber :
   
Reklam ve Tabela
Yusuf Rizeli
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
06.10.2012
Hasan Yener'in açıklamaları


Genel Sekreterimiz Hasan Yener, maç sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Milli takım kadrosunun açıklandığını hatırlatan Yener, ''Milli takımda hepinizin dikkatini çekmiştir. Kulüp takımlarında oynamayan iki kaleci milli takımda var ama Trabzonspor'un kalecisi ve Trabzonspor'da çok başarılı maçlar çıkaran, daha önce milli takım kaleciliği yapmış Onur, milli takıma seçilmedi. Bunu anlamak mümkün değil. Herhalde milli takıma seçilmek için İstanbul'da veya Avrupa'da oynamak lazım'' dedi.

 

''Anadolu'daki futbolcuların galiba milli takıma seçilme şansı yok'' diyen Yener, şöyle devam etti: ''Diğer bazı futbolcuları da irdelediğimizde milli takıma seçilme kriterinin benim söylediğim gibi olduğunu herkes görecek. Burada şöyle bir mesaj verilmek isteniyor herhalde. 'İstanbul takımlarına giderseniz sizi milli takıma alırız... Anadolu takımlarında Eskişehir'de, Bursa'da, Trabzon'da, Gaziantep'te futbol oynamayın, gelin İstanbul'da futbol oynayın' demek mi isteniyor acaba? Bunu özellikle merak ediyorum. Herhalde birileri çıkıp açıklama yapar bu konuda.''

 

Bu konuda Futbol Federasyonu'nun suçlamanın mümkün olmadığını anlatan Yener, ''Burada milli takımı seçimini yapanın takdiri herhalde. Kulüp takımlarında oynamayan iki kaleci milli takımda var, milli takımda kaleciliğini yapmış Onur, niye milli takımda yok. Bunu bana kim mantıklı şekilde izah edebilir. Türkiye'de maalesef söylemek istemediğim bazı şeyler var. İnşallah önümüzdeki yıllar herkes ne yaptığını ne ettiğini irdeler'' diye konuştu.

Toplam Okunma Sayısı : 666

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com