Rehber :
   
Yöresel Ürünler
İslamoğlu Gıda
İskenderoğlu Şarküteri
İmamoğlu Yöresel Ürünler
Sürbisa & Sürmene Bıçakçılık
Trabzon Silah Sanayi
Gurme 61 Şarküteri
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
13.10.2012
Volkan'ın Hatalı Golüne Trabzon Tepkisi


A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın Romanya ve Macaristan maçları için aday kadroya hiçbir Trabzonsporlu oyuncuyu almamasıyla başlayan tartışma sürüyor.

 A Milli Takım'ın Romanya karşısında aldığı 1 - 0'lık mağlubiyet de bu tartışmalar doğrultusunda ilginç başlıklarla yerel basına yansıdı.

A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın, 2016 Dünya Kupası Elemeleri için açıkladığı aday kadroya Trabzonspor ve Anadolu kulüplerinden hiçbir oyuncuyu almaması tepki çekmişti.

Trabzonspor'un formda kalecisi Onur'un milli takıma çağrılmaması, bunun yerine kulüplerinde forma giyemeyen Cenk ve Mert'in kadroya alınmasına Trabzonspor kanadından sert tepki gelmişti. Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Abdullah Avcı'yı İstanbul kulüplerinden bir milli takım yaratmakla suçlamıştı.

VOLKAN'IN HATALI GOLÜ TEPKİ ÇEKTİ

A Milli Takım'ın Romanya'ya kendi evinde 1 - 0 yenilmesi ve maçta kaleci Volkan Demirel'in hatalı gol yemesi Trabzon yerel basınında gündem oldu.

Trabzonspor'un Slovak oyuncusu Marek Sapara'nın milli takımda gol atmasına da dikkat çekilen haberde, "Elin adamı madeni biliyor. Milli takımını Trabzonspor'dan seçiyor. Sapara'nın golü Slovakya'ya yetti" ifadesi kullanıldı. Karadeniz Gazetesi de, "Volkan'ın hatası pahalıya mal oldu. Bu senin eserin Avcı. Trabzonspor'un formda kalecisi Onur Kıvrak'ı aday kadroya çağırmayan Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın çok güvendiği Volkan milli takımı adeta yaktı" cümleleriyle Avcı'yı eleştirdi.

ANADOLU'DAN TEK MİLLİ: STANCU

A Milli Takım'da Anadolu kulüplerinden hiçbir oyuncu olmaması sosyal medyada da günün konusu oldu. Sosyal medyanın konuyla ilgili en dikkat çeken yorumunda ise, "Kim demiş Türkiye - Romanya maçında Anadolu takımlarından milli oyuncu yok diye. Stancu var ya" ifadesi kullanıldı. Orduspor forması giyen Romen milli oyuncu Stancu, dün akşamki karşılaşmanın Anadolu takımlarında forma giyen tek milli oyuncusu ilan edildi. 

Toplam Okunma Sayısı : 703

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com