Rehber :
   
İnşaat ve Yapı Malzemeleri
Astaş Beton
Ernil Yapı Market
NKY Necdet Kırhan Yazıcı
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
05.04.2013
Trabzon Sanatevi 5. Sanat Günlerine Doğru


TRABZON SANATEVİ 5. SANAT GÜNLERİNE DOĞRU

Trabzon Sanatevi geleneksel hale getirdiği ve on gün süren sanat günlerinin bu yıl 5. Sini sanatseverlerle buluşturacak.

Trabzon Sanatevi düzenlediği sanat günleriyle Trabzon’un kültür ve sanat hayatına önemli bir hareket getiriyor. Bu güne kadar 4 kez düzenlenen sanat günlerine ülkemizden hatta yurt dışından önemli isimler katılım sağladı. Görsel sanatlar, sahne sanatları, yazım sanatı alanlarında oldukça geniş tutulan, kültür ve sanatın her alanında katılımın sağlandığı sanat günleri Trabzon’un kültür ve sanat hayatına önemli hareketlilik ve soluk getirmektedir.

Bu yıl 5. si yapılacak olan sanat günleri 01-09 Haziran 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek. Trabzon Sanatevi yönetimi; sanatevi üyesi derneklerin gerçekleştirecekleri etkinliklerin dışında birçok kültür ve sanat insanının da katılımını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Trabzon Sanatevi’nden edinilen bilgilere göre geçen yıl olduğu gibi bu yıl da önemli sürpriz isimler Trabzonlu sanatseverlerle buluşacak. 5. Sanat Günleri’ne katılımın 01 Nisan tarihi itibarıyla başladığı belirtilerek, etkinliklerde yer almak isteyenlerin 30 Nisan tarihine kadar başvuruları kabul edilecek.

Toplam Okunma Sayısı : 1830

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com