Rehber :
   
Danışmanlık Hizmetleri
Trabzon Marka Patent Ofisi
Tamamını Göster...
   
    Kullanıcı Adı:   
    Parola:           
                       
15.03.2009
Abdullah GÜL`den TUSKON' a


TUSKON`un programına katılan Afrikalı işadamları, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül`e mumyalanmış timsah hediye etti. Konuk işadamları, timsahın, gücü ve hoşgörü köprüsünü ifade ettiğini söyledi.

Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON ) tarafından bu yıl 3.`sü düzenlenen "Türkiye - Afrika Dış Ticaret Köprüsü " programına katılan Cumhurbaşkanı Gül , Afrikalı bakanlarla yaklaşık 30 dakikalık bir toplantı gerçekleştirdi. Cumhurbaşkanı Gül , Uganda Devlet Başkan Yardımcısı Gilbert Bukenya Balıbeseka ve Afrikalı bakanlarla ikili görüşmelerde bulundu. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen görüşmelerin ardınadan Abdulllah Gül , CNR EXPO 9. Salon`da bulunan balkondan iş adamlarını ve medya mensuplarını selamladı.


Türkiye Afrika Ülkeleri Kültürel Sosyal ve Ekonomik İşbirliği Derneği (AKSİAD) standını da ziyaret eden Cumhurbaşkanı Gül `e Sudanlı işadamları mumya haline getirilmiş 1 yaşında timsah hediye etti. Cumhurbaşkanı Gül `ü Sudan`a davet eden işadamları, timsahın, gücü ve hoşgörü köprüsünü ifade ettiğini söyledi.

Toplam Okunma Sayısı : 2565

GülNet İnternet Hizmetleri, GülKom Mühendislik Bilgisayar Ltd.Şti.
Gazipaşa Mah. Cudi Bey Mektep Sok.Mahmut Reis Apt. No:7 Kat:2 Daire:4 Trabzon / TÜRKİYE
Tel: +90 462 326 61 42 - Fax: 0 (462) 326 99 59
E-mail: info@visittrabzon.com